• Mysz 3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless (3DX-700075)

Symbol: 3DX-700075
Brak towaru
1799.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
ORLEN Paczka 0
Dostępność 0 szt.

3DConnexion SpaceMouse Pro Wireless - idealny dla ceniących mobilność

Prezentowany manipulator to wprost wymarzone narzędzie dla architektów, inżynierów i projektantów 3D, którzy cenią sobie mobilność. Mamy tu do czynienia z uniwersalnym odbiornikiem o dużej efektywności, koncentratorem USB, a do całości dodany jest niezwykle funkcjonalny futerał, który będzie niezastąpiony w podróży i zabezpieczy urządzenie przed uszkodzeniami. Dzięki temu można mieć je przy sobie zawsze, gdy będzie to konieczne. W dalszej części opisu przedstawiamy więcej szczegółów odnośnie prezentowanego modelu. 

Perfekcyjna nawigacja 3D, możliwość pracy na dwie ręce, komfort 

W przypadku tradycyjnej myszy komputerowej mamy do czynienia z tworzeniem i edycją. SpaceMouse Pro Wireless idzie dalej - nie tylko umożliwia perfekcyjną nawigację 3D, ale też sprawia, że eksperci pracować mogą na dwie ręce, znacząco poprawiając tym samym swoją wydajność i efektywność.

Dłoń użytkownika wygodnie układa się na drążku kontrolnym, a to dzięki zastosowaniu pełnowymiarowej podpórki pod nadgarstek, która dodatkowo pokryta została specjalnym materiałem. 

Bezprzewodowa praca na wysokim poziomie i nawet 2 miesiące bez ładowania

Praca bez użycia kabli sprawia, że używanie SpaceMouse Pro Wireless jest wyjątkowo komfortowe. Tym bardziej, że zastosowana w urządzeniu technologia łączności bezprzewodowej 3Dconnexion 2,4 GHz gwarantuje stały dostęp do materiałów 3D, nad którymi pracujemy, w czasie rzeczywistym. Warto również zaznaczyć, że po podłączeniu prezentowanego modelu do komputera (PC lub Mac) odbiornika mikro-USB, sterowanie bezprzewodowe odbywać się będzie na tak wysokim poziomie i z taką samą wydajnością, jak miałoby to miejsce przy zastosowaniu tradycyjnych metod z użyciem kabla. Na uwagę zasługuje również czas pracy bezprzewodowej po naładowaniu, który wynieść może nawet dwa miesiące.

Technologia sześciu stopni swobody ruchu

Tak jak wiele innych swoich urządzeń, także SpaceMouse Pro Wireless producent wyposażył w opatentowany drążek kontrolera, który wykorzystuje 6DoF, czyli technologię sześciu stopni swobody ruchu. Dzięki temu rozwiązaniu nawigacja 3D staje się prostsza i bardziej swobodna - przybliżanie i oddalanie, przesuwanie i obracanie zarówno modelem, jak i kamerą nie stanowi tutaj żadnego problemu. Podobnie jak manipulacja wybranymi projektami. To z kolei sprawia, że także ich analiza staje się bardzo intuicyjna.

Klawisz wyłączania rotacji, klawisze szybkiego widoku i inteligentne klawisze funkcyjne

W SpaceMouse Pro Wireless zastosowano klawisz wyłączania rotacji. Blokuje on oś obrotu, dzięki czemu możliwe staje się równoczesne przesuwanie, przybliżanie i oddalanie modelu na płaszczyźnie. Znalazły się tu także klawisze szybkiego widoku, które oferują szybki dostęp do aż 12 różnych widoków. Dzięki takiemu rozwiązaniu ewentualne błędy łatwiej jest pracującemu nad projektem wyłapać, a samo poszukiwanie przez niego rozwiązań i prezentowanie modeli staje się dużo prostsze. Na uwagę zasługują również inteligentne klawisze funkcyjne - urządzenie z automatu rozpoznaje aktywną aplikację, następnie zaś przypisuje odpowiednie komendy do komfortowych w użyciu klawiszy. 

Klawisze pomocnicze klawiatury

W SpaceMouse Pro Wireless znajdziemy klawisze pomocnicze klawiatury, których zadaniem jest ułatwienie dostępu do takich funkcji jak np. Shift, Alt czy Esc. Oznacza to, że pracujący nad projektem 3D ekspert nie musi już tracić czasu na przenoszenie dłoni na tradycyjną klawiaturę, co oczywiście przekłada się na wzrost wydajności. Warto również zaznaczyć, że każdy z piętnastu programowalnych klawiszy urządzenia jest umiejscowiony w taki sposób, by zapewnić szybki dostęp do tych komend, które używane są najczęściej. 

Wirtualny wyświetlacz i wirtualna klawiatura numeryczna

W SpaceMouse Pro Wireless znajdziemy wirtualny wyświetlacz, dzięki któremu możliwa stanie sią wizualizacja komend z inteligentnych klawiszy funkcyjnych na ekranie monitora. Co więcej, mamy możliwość skorzystania z dobrodziejstw wirtualnej klawiatury numerycznej - dane numeryczne wprowadzić zatem możemy przy użyciu standardowej myszki, bez używania tradycyjnej klawiatury. 

Oprogramowanie 3DxWare 10, kable USB i dwuportowy hub USB

Oprogramowanie 3DxWare 10 oferuje szereg komfortowych rozwiązań jedno-sterownikowych dla produktów 3Dconnexion. Dzięki zaawansowanemu, a jednocześnie prostemu w obsłudze interfejsowi mamy możliwość ich dostosowania i optymalizacji, a tym samym zwiększeniu wydajności. 

Dołączone do zestawu kable USB (2 sztuki) umożliwiają podłączenie i ładowanie SpaceMouse Pro Wireless. Sam odbiornik mikro-USB może zostać podłączony do komputera, ale w zestawie mamy również dwuportowy hub USB. 

Dane techniczne 3DConnexion SpaceMouse Pro Wireless

 • Opatentowany przez 3Dconnexion® czujnik wykorzystujący sześć stopni swobody ruchu (6DoF)

 • Technologia bezprzewodowa 3Dconnexion® 2,4 GHz

 • Bateria polimerowa litowo-jonowa (wewnętrzna, ładowana)

 • Połączenie mikro-USB (kable do wyboru). Ładowanie baterii i przesyłanie danych w tym samym czasie.

 • Pełnowymiarowa wyściełana podpórka pod nadgarstek

 • Klawisze QuickView

 • Klawisz wyłączania obrotów

 • Inteligentne klawisze funkcyjne

 • Menu wyświetlane na ekranie (OSD)

 • Klawisze pomocnicze klawiatury (Ctrl, Alt, Shift i Esc)

 • Wirtualna klawiatura numeryczna

 • Łącznie 15 programowalnych klawiszy

 • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 204 mm x 142 mm x 58 mm (8" x 5,6" x 2,3")

 • Waga: 670 g / 1,48 funta

 • 3 lata gwarancji

Zawartość opakowania

 • SpaceMousePro Wireless

 • Futerał

 • Uniwersalny odbiornik USB

 • Twin-port USB hub

 • Kabel USB 1,5 m

 • Kabel USB 0,5 m

Obsługiwane systemy operacyjne

 • Microsoft Windows, OS X, Linux

Certyfikaty i rejestracja

 

 • CE, FCC (Part 15, Class B), BSMI, RCM, KCC, TELEC, NCC, WEEE, RoHS

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie