• Kategorie
  • Szukaj
  • Podkładki

Po kupieniu myszy komputerowej o dokładnym sensorze i wysokiej jakości wykonania mogłoby się wydawać, że nie trzeba niczego więcej. Rzeczywistość bywa jednak brutalna pod tym względem. Precyzyjne sensory lubią poruszać się po powierzchni o niezmiennej strukturze — takiej, jaką zapewniają podkładki. Zależnie od tego jak dużym biurkiem dysponujecie, a także jak dużo miejsca na ruchy ręką potrzebujecie, możecie zdecydować się na jeden z wielu rozmiarów dostępnych przez sklep BlackWhite. Zapraszamy do sprawdzenia dostępnej oferty i wybrania czegoś dla siebie!

Podkładki pod mysz — czym się kierować przy ich wyborze?

Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na rodzaj materiału, jaki został zastosowany do ich wykonania. Korzystanie z modeli z tworzywa sztucznego może przyspieszyć zużywanie się ślizgaczy, ponadto ich czyszczenie może okazać się utrudnione. Dlatego też polecamy wersje materiałowe, które można bez najmniejszego problemu prać. Najbardziej zaawansowane modele podkładek pod mysz zostały przez producenta wyposażone dodatkowo w podświetlenie LED RGB, co zdecydowanie dodaje im stylu, jeżeli kolorystycznie jest ona dopasowana do reszty posiadanego zestawu.

Komu przydadzą się podkładki pod myszkę?

Wydawałoby się, że podkładki pod mysz to coś, z czego skorzystają przede wszystkim gracze. Oczywiście, ze względu na potrzebę zachowania precyzji i jednostajności wykonywanych ruchów są one dla nich koniecznością, nie znaczy to jednak, że zwykły użytkownik nie zauważy różnicy w porównaniu z niczym niechronioną powierzchnią biurka. Zapraszamy do sprawdzenia dostępnej oferty w sklepie internetowym BlackWhite.tv! W dostępnym asortymencie posiadamy propozycje zróżnicowanych producentów, zarówno wersje małe, duże, a także zdecydowanie bardziej zaawansowane, z dodatkowym podświetleniem RGB. Już dziś wybierz podkładkę pod mysz dla siebie i ciesz się zupełnie nowym poziomem rozgrywki!