• Kategorie
  • Szukaj
  • Tablety graficzne

Zajmujesz się grafiką na co dzień? Tworzysz różnego rodzaju projekty, mapy czy rysunki? A może rozwijasz swoje umiejętności związane z obróbką zdjęć? W każdym z tych przypadków idealnie sprawdzi się tablet graficzny, czyli wielozadaniowe urządzenie ułatwiające pracę grafików, fotografów, artystów, projektantów czy wszystkich osób działających w branży kreatywnej!

Jaki działa tablet graficzny?

Praca z obrazem wymaga zwrócenia uwagi na różne parametry. I choć mogłoby się wydawać, że tablet graficzny nie różni się wiele od tego multimedialnego, to istnieje szereg udogodnień i specyfikacji wyróżniających go na tle innych modeli. Tablet graficzny jest wyposażony w podkładkę i rysik, co można traktować jako odpowiednik kartki papieru oraz pędzla, ołówka lub kredy. W tym wypadku wszystko działa cyfrowo i daje większe spektrum działania. Projekty i rysunki powstają na powierzchni ekranu, a efekt końcowy przenoszony jest do komputera, do którego podłączony jest tablet. Tablety do grafiki dają możliwość kreatywnej pracy i uwiecznienia swoich pomysłów w szybkim czasie.

Jakie tablety do grafiki wybrać?

Czy właśnie stoisz przed wyborem tabletu graficznego? To świetne urządzenie zarówno dla osób będących na poziomie podstawowym, jak i dla bardziej zaawansowanych twórców. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na rozmiar urządzenia, jego rozdzielczość, powierzchnię roboczą, czułość nacisku i dokładność rysika. Wymienione parametry wpływają na komfort pracy, a także umożliwiają zaawansowaną i dokładną pracę nad danym projektem. W ofercie sklepu Black White TV oferujemy wysokiej jakości tablety i akcesoria do tabletów graficznych, zapewniające precyzję i dbałość o najmniejsze detale. W ofercie posiadamy również akcesoria komputerowe, dzięki którym podłączysz swój tablet do komputera.