• Mysz 3Dconnexion SpaceMouse Pro (3DX-700040)

Symbol: 3DX-700040
1599.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
ORLEN Paczka 0
Dostępność 2 szt.

SpaceMouse Pro 3Dconnexion - intuicyjna i precyzyjna nawigacja

Celem, jaki przyświecał producentowi, było stworzenie myszy, która będzie idealna do pracy przy projektach 3D dla architektów, projektantów i inżynierów. Tak powstała SpaceMouse Pro 3Dconnexion, dzięki której nawigacja w aplikacjach CAD staje się nie tylko intuicyjna, ale też wyjątkowo precyzyjna. To narzędzie dające o wiele większe możliwości, niż tradycyjna mysz i klawiatura komputera. Dlaczego? Czytaj dalej, a wszystkiego się dowiesz. 

Przypisywanie poleceń do klawiszy funkcyjnych

Praca ze SpaceMouse Pro jest wyjątkowo komfortowa między innymi dlatego, że urządzenie to automatycznie rozpoznaje środowisko aktywnej aplikacji, następnie zaś przypisuje właściwe polecenie do inteligentnych, dużych klawiszy funkcyjnych. W myszy znalazły się cztery takie klawisze, co stwarza naprawdę duże możliwości.

Czujnik z technologią 6DoF - większa wydajność i precyzja

Producent opatentował czujnik z technologią 6DoF (sześciu stopni swobody ruchu), który również znalazł się w SpaceMouse Pro. Poprzez popchnięcia i pociągnięcia, a także przechylenia i przekręcenia drążka można manipulować zarówno cyfrowymi treściami, jak i pozycjami kamery w wiodących aplikacjach CAD. Pozwala to na przybliżanie i oddalanie modelu 3D, a także jego przesuwanie i niemal dowolne obracanie. Możliwości te sprawiają, że praca staje się bardziej wydajna, wzrasta też stopień dokładności. Tym bardziej, że w tym samym czasie druga ręka użytkownika obsługiwać może tradycyjną myszkę i wykonywać pozostałe zadania, takie jak chociażby tworzenie modelu czy jego edycja. 

Klawisze specjalne - szybki dostęp do przydatnych funkcji

W SpaceMouse Pro znalazły się klawisze specjalne. Użytkownik nie musi za każdym razem odrywać ręki od urządzenia i korzystać z klawiatury - ma szybki dostęp do takich funkcji jak Alt, Esc, Control i Shift. 

Wirtualny wyświetlacz - wizualizacja komend

Koncentrację na wykonywanych zadaniach umożliwia również wirtualny wyświetlacz. Zapewnia on komfortową wizualizację tych komend, które przypisane zostały do inteligentnych klawiszy funkcyjnych na ekranie monitora. 

Klawisz wyłączania rotacji

Warto zwrócić uwagę na klawisz wyłączania rotacji, którego zadaniem jest natychmiastowe blokowanie osi obrotu. Daje to możliwość równoczesnych ruchów przybliżania i oddalania, a także przesuwania na płaszczyźnie podczas np. pracy w trybie szkicowania. 

Klawisze szybkich widoków

Mysz SpaceMouse Pro wyposażona została w klawisze szybkich widoków, które umożliwiają szczegółowy podgląd modelu z każdej strony. Użytkownik ma bardzo szybki dostęp do aż dwunastu widoków. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszelkie błędy wychwycić może w czasie rzeczywistym. Sprawia to również, że prezentacja projektów staje się bardziej efektywna. Także poszukiwanie innych metod rozwiązywania ewentualnych problemów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Łatwa personalizacja z 3DxWare 10

Mysz SpaceMouse Pro użytkownik może w prosty sposób spersonalizować i tym samym osiągnąć maksymalny komfort użytkowania, poprawić jakość pracy, a także zwiększyć wydajność. Umożliwia to intuicyjny, ale bardzo zaawansowany sterownik 3DxWare 10. Ekspert CAD może dzięki niemu skorzystać z możliwości konfigurowalnych ustawień wstępnych i makr, co sprawi, że praca nad projektowaniem będzie jeszcze bardziej wygodna i precyzyjna. 

Podpórka na nadgarstek - ulga dla zmęczonej dłoni

W celu zmaksymalizowania komfortu pracy ze SpaceMouse Pro, producent wyposażył urządzenie w wygodną, pełnowymiarową podpórkę na nadgarstek. Została ona pokryta specjalnym materiałem i sprawia, że dłoń użytkownika układa się na drążku kontrolnym w sposób naturalny i bez niepotrzebnych obciążeń dla mięśni i ścięgien. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa staje się dłuższa i wydajniejsza praca nad projektem. 

Dane techniczne 3Dconnexion SpaceMouse Pro

Główne właściwości:

 • Czujnik z technologią sześciu stopni swobody ruchu (6DoF) firmy 3Dconnexion
 • Inteligentne klawisze funkcyjne
 • Klawisze specjalne (Ctrl, Alt, Shift, Esc)
 • Klawisze szybkich widoków
 • Pełnowymiarowa, powlekana podpórka pod nadgarstek
 • 15 programowalnych klawiszy
 • Wirtualny wyświetlacz

Wymiary i waga: 78 mm x 78 mm x 53 mm / 8" x 5.6" x 2.3" (LxWxH)

 • 665 g
 • Gwarancja 3 lata

Zawartość opakowania:

 • SpaceMousePro

Wspierane systemy operacyjne:

 • Microsoft® Windows, macOS, Linux

Certyfikaty i rejestracje

 • CE, FCC (Class B), BSMI, KCC, WEEE, WHQL
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie