• Kategorie
  • Szukaj
  • Kable i adaptery

Kable komputerowe do jednostek stacjonarnych oraz przenośnych to podstawowe akcesoria, z których korzysta niemal każdy użytkownik tych urządzeń. Dzięki nim możliwe jest podłączenie do jednostki różnych dodatków - są to m.in.:

  • monitory,
  • dyski przenośne,
  • klawiatury,
  • myszki,
  • aparaty.

Naszym klientom proponujemy różnego rodzaju okablowanie, począwszy od kabli USB,po bardziej zaawansowane rozwiązania, czyli kable HDMI. Drugi ze wspomnianych wariantów jest niezbędny do podłączania monitora. Ciekawym wyposażeniem są także przedłużacze Phanteks. Odpowiadają one za dostarczenie zasilania podzespołom komputera.

Najczęściej wykorzystywane kable komputerowe

Kable HDMI umożliwiają transmisję audio oraz wideo o wysokiej rozdzielności. Dzięki nim zastąpiono dwa przewody jednym, który pozwala na przesył dźwięku i obrazu HD. Złącza HDMI to popularne rozwiązanie. Dzięki nim można wygodnie i szybko podłączyć np. dodatkowy monitor. Za pomocą tego przewodu możliwe jest również podpięcie innych urządzeń takich jak np. aparat cyfrowy czy konsola.

Właściciele telefonów marki Apple (modele iPhone) korzystają ze specjalnego wyposażenia - są to adaptery lighting. W naszej ofercie dostępny jest certyfikowany kabel Aukey CB-CL03. Przewód umożliwia podłączenie iPhona do komputera i zapewnia szybkość przesyłu na poziomie nawet 480 Mb/s. Adaptery lighting pozwalają również na szybkie ładowanie telefonów z wykorzystaniem kompatybilnej ładowarki USB Power Delivery.

Zestawy kabli do zasilania podzespołów

Decydujesz się na rozbudowę podzespołów swojego komputera stacjonarnego? Chcesz, aby wnętrze jednostki lepiej się prezentowało?Postaw na przedłużacze Phanteks. W naszej ofercie dostępne są kable w kolorze białym, czerwonym i czarnym. Dzięki temu można dopasować ich kolorystykę do podzespołów. Przewody tego typu doskonale prezentują się w tych komputerach, w których wykorzystano transparentne ściany obudowy. Dzięki nim jednostka prezentuje się wyjątkowo.

Sprawdź dostępny w naszej ofercie Kabel HDMI M/M V1.4 10M oraz Ultraszybki kabel Aukey CB-CD3 .