• Koszty dostawy

Koszty dostawy

Koszt transportu zawsze określany jest już z poziomu produktu. Koszty oraz metody dostawy wyświetlają się nad ceną towaru, pod logiem producenta. W koszyku podczas wybierania metod płatności dostępne są one poniżej rubryki z wyborem sposobu płatności, w sekcji „Dane do wysyłki”. W niektórych sytuacjach przesyłka jest darmowa – sytuacje te są określone w karcie produktu, bądź w regulaminie kodu rabatowego. W przypadku gdy jeden z produktów posiada opcję darmowej dostawy, automatycznie zamówienie zostanie zrealizowane bez dodatkowych kosztów transportu. W przypadku złego sumowania kosztów pracownicy poprawią błędy podczas procedury potwierdzenia zamówienia.

Opcje przesyłki oraz przewidywany czas dostawy

W trosce o największą wygodę oraz bezpieczeństwo Państwa zakupów, sklep BlackWhite.TV oferuje pięć sposobów dostarczania zamówień: w przypadku niewielkich zamówień list ekonomiczny (1-5 dni robocze), a także Paczkomat Inpost (1-2 dni robocze), Poczta Polska odbiór w punkcie (1-2 dni robocze), Poczta Polska kurier Pocztex (1-2 dni robocze), oraz przesyłkę kurierską (1 dzien roboczy). Każdy produkt zostaje zapakowany dokładnie i solidnie w celu uniknięcia ewentualnej usterki w trakcie transportu.

Cennik

W przypadku zamówień, których wartość przekracza 300 złotych, każda opcja dostawy jest darmowa. W innych okolicznościach ceny prezentują się następująco:

- paczkomat Inpost: 8,99 zł

- Poczta Polska odbiór w punkcie: 6,00 zł (7,50 zł pobranie)

- Poczta Polska kurier Pocztex: 7,00 zł (8,50 zł pobranie)

- przesyłka kurierska: 12,00 zł (15,00 zł pobranie)