• Kategorie
  • Szukaj
  • Karty sieciowe

Stała łączność z Internetem, czyli karty sieciowe

Laptop czy komputer stacjonarny są praktycznie bezużyteczne, jeżeli nie mają dostępu do Internetu. Zapewnia go między innymi karta sieciowa. To niewielkie urządzenie służy do transmisji danych, co oznacza, że zarówno wysyła, jak i odbiera sygnały z sieci. Tworząc infrastrukturę komputerową – domową czy firmową – należy wybierać nowoczesne, szybkie karty sieciowe. Sklep BlackWhite oferuje urządzenia, które umożliwiają bezproblemowe pobieranie i przesyłanie dużych plików, ab także płynne surfowanie po Internecie.

Karty sieciowe Wi-Fi – zapewnij sobie nieprzerwaną łączność z siecią

Karty sieciowe znajdują się nie tylko wewnątrz komputerów czy urządzeń mobilnych – można podłączać je także na zewnątrz. To dzięki nim łączysz się z Internetem, a więc odbierasz wiadomości e-mail, grasz online czy oglądasz filmy udostępnione w sieci.

U nas znajdziesz karty sieciowe WiFi USB, które sprawdzą się niezależnie od tego, czy komputer lub laptop wykorzystujesz do pracy, czy do rozrywki.

  • Są to modele wyposażone w anteny dużego zasięgu – dzięki temu unikniesz zjawiska „martwych punktów” – w każdym zakątku domu i biura będziesz miał dostęp do sieci.
  • Karty sieciowe USB zapewniają stabilną, nieprzerwaną transmisję danych.
  • Oferujemy modele zapewniające łatwą konfigurację – służy do tego intuicyjny interfejs.

Karty sieciowe USB – szybka transmisja danych i maksymalne bezpieczeństwo

Znajdziesz u nas karty sieciowe spełniające wysokie standardy bezpieczeństwa i zapewniające skuteczne szyfrowanie danych. Niektóre modele nie wymagają też zabezpieczania połączenia hasłem. Dlatego możesz przy ich pomocy korzystać z sieci w domu czy w biurze bez obaw o to, że do sieci będą miały dostęp nieupoważnione osoby.

Karta sieciowa, która ma duży zasięg, gwarantuje szybkie przesyłanie danych i bezpieczeństwo, to najlepszy wybór dla wszystkich użytkowników Internetu. Wybierz model z naszej oferty i zapewnij sobie ciągłą łączność z siecią!

Polecamy sprawdzić również routery i switche, dostępne w naszej ofercie.