• 3DConnexion SpaceMouse Enterprise KIT

Symbol: 3DX-700058
Brak towaru
2450.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
ORLEN Paczka 0
Dostępność 0 szt.

Zestaw 3DConnexion SpaceMouse Enterprise - efektywność i wygoda

W prezentowanym zestawie znalazły się: mysz SpaceMouse Enterprise, mysz CadMouse z podkładką CadMouse Pad oraz dwuportowy hub USB. Nieprzypadkowo wszystkie one znalazły się tu razem - równoczesne korzystanie z nich ma na celu znaczne podniesienie efektywności i wygody podczas pracy nad projektami. Podczas gdy dzięki 3D SpaceMouse Enterprise możemy odpowiednio ustawić pozycję i widok wybranego obiektu, to z dodatkową pomocą myszy CadMouse wykonujemy resztę istotnych zadań. Czytaj dalej, a poznasz więcej szczegółów. 

Mysz SpaceMouse Enterprise - łatwa obsługa, lepsza wydajność

SpaceMouse Enterprise, która znalazła się w prezentowanym zestawie, to najbardziej zaawansowana technologicznie, a jednocześnie najbardziej ergonomiczna mysz 3D opracowana przez 3Dconnexion. Producent zadbał o to, by wyposażona została w funkcje z jednej strony łatwe w obsłudze, z drugiej zaś wpływające na wzrost wydajności. Wszystko po to, by umożliwić zainteresowanym dużo lepsze zrozumienie projektów trójwymiarowych, na dodatek w czasie rzeczywistym. Mysz posiada duże, klawiaturowe przyciski, w tym definiowane przyciski szybkich widoków QuickViews. Na wyposażeniu ma także klawisze specjalne klawiatury. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik ma możliwość wykonania wybranych działań bez odrywania ręki od urządzenia. 

Mysz CadMouse - wyjątkowa precyzja i wygoda użytkowania

CadMouse to pierwsza na świecie mysz, stworzona specjalnie dla specjalistów CAD. Wyposażona została m.in. w zaawansowany czujnik laserowy, a także dedykowany przycisk środkowy, które gwarantują niezwykłą precyzję i zapewniają wygodę. W urządzeniu znalazło się również kółko Smart Scroll, którego celem jest całkowita kontrola nad nawigacją. Jednym kliknięciem możemy również zmniejszyć lub powiększyć wybrany obszar, a służy do tego funkcja QuickZoom. Jak twierdzi sam producent, użytkownicy szybko przyzwyczają się do tego rozwiązania i nie będą mogli wyobrazić sobie, że kiedyś pracowali bez niego. 

Podkładka pod CadMouse Pad - moc równowagi i idealne odwzorowanie ruchów

Podkładka pod mysz CadMouse Pad gwarantuje doskonałe połączenie prędkości i precyzji. Pokryta została wysokiej jakości powłoką z mikrotekstury, która opracowana została specjalnie dla myszy CadMouse. Komfortowy i dokładny ruch myszy odbywa się dzięki równowadze między tarciem kinetycznym oraz statycznym. Dla użytkownika oznacza to, że każdy ruch jego dłoni zostanie idealnie odwzorowany.

Dwuportowy koncentrator USB 

Dwuportowy hub USB to kolejny element prezentowanego zestawu. Można podłączyć do niego zarówno mysz CadMouse, jak i mysz 3D SpaceMouse Enterprise (hub posiada dwa porty). Tym sposobem w stacji roboczej wykorzystany zostanie tylko jeden port USB, a pozostałe będa mogły służyć do podłączenia innego rodzaju urządzeń. 

Sterownik 3DxWare 10 

Mysz SpaceMouse Enterprise możesz zoptymalizować i dostosować do własnych wymagań. Wszystko to dzięki sterownikowi 3DxWare 10 - z jego pomocą praca z prezentowanym zestawem będzie jeszcze bardziej wydajna i komfortowa. 

Dane techniczne 3DConnexion SpaceMouse Enterprise

 • Producent 3Dconnexion
 • Gwarancja 3 lata w serwisie sprzedawcy
 • interfejs USB 
 • typ urządzenia manipulator 3D 
 • łączność przewodowa 
 • maksymalna rozdzielczość pracy 8200 dpi 
 • programowanie przycisków tak 
 • kolor czarny 

W zestawie

 • mysz 3D SpaceMouse Enterprise,
 • mysz CadMouse, CadMouse Pad,
 • dwuportowy koncentrator USB 

Inne cechy:

 • przeznaczenie do biura 
 • profil uniwersalny
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie