• Ozone Strike Pro US Cherry MX Red

Stan Potestowy
Brak towaru
343.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
InPost Paczkomaty 24/7 9.99
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 9.99
ORLEN Paczka 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 11
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 12
Przesyłka Kurierska 14
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 16
Dostępność 0 szt.

Ozone Strike Pro US Cherry MX Red

Silna, szybka, dokładna, konfigurowalna, niezawodna, intuicyjna i wygodna Strike Pro wprowadza rewolucję gier w najlepszym wydaniu. Jego kluczem jest wspaniałe podświetlenie LED, wszystko w Strike Pro jest skierowane w kierunku gier. Nowa klawiatura Ozon, Strike Pro łączy w sobie czułość, precyzję, kontrolę i prędkość w celu ułatwienia interakcji.

Pozwala natychmiast dostosować Polling: 125 Hz - 250 Hz - 500 Hz -1000 Hz. Łatwy dostęp do klawiszy multimedialnych Funkcje audio i wideo można błyskawicznie regulować: głośność, mute i inne. Funkcja G-MODE Opcja "Tryb gry" pozwala wyłączyć klawisz Windows, gdy jesteś w środku akcji.

6 MACRO Na każdą grę i gamer możesz zapisać do 30 różnych konfiguracji. Anty-ghosting Nic się nie dzieje w momencie, gdy wciśniesz kilka klawiszy jednoczesnie.

HUB USB i Audio Doświadcz maksymalną dostępność i bezpośredniość dzięki klawiaturze z wbudowanymi wejściami HUB & audio. Stacyjki dla każdego gracza Wybierz kluczowe parametry, które odpowiadają ci w czterech najbardziej popularnych MX CHERRY kolorach - czarnym, czerwonym, niebieskim i brązowym. Jaki jest najlepszy kolor dla mechanicznej klawiatury: Czerwony? Niebieski? Brązowy? Czarny? To zależy każdego gracza! Strike Pro jest dostępny w czterech kolorach Cherry, najbardziej pożądanych przez profesjonalnych graczy szukających szybkości i dokładności, wrodzone cechy w nowym Ozone Strike Pro. Można również skonfigurować czas reakcji pomiędzy klawiaturą a komputerem od 1ms do 16ms.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie