• Obudowa SilentiumPC Signum SG1 TG (SPC230)

Symbol: SPC230
Brak towaru
169.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 6
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 6
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 7
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 7.5
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 8.5
Przesyłka Kurierska 12
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 15
Dostępność 0 szt.

SilentiumPC Signum SG1 TG - panel boczny z hartowanego szkła

Wyjątkowo efektywna wentylacja, dwukomorowa konstrukcja oraz przestronność cechują zarówno SilentiumPC Signum SG1 TG, jak i inne modele z serii, jako że w zamyśle wszystkie one miały się nimi wyróżniać, co zresztą udało się producentowi osiągnąć. W prezentowanym modelu zainstalowano fabrycznie dwa wentylatory 120 mm, zestaw wydajnych filtrów przeciwkurzowych oraz mesh na froncie, który dodatkowo polepsza obieg powietrza wewnątrz. Jeśli lubisz podziwiać wnętrze swojej obudowy i obserwować pracę znajdujących się w niej podzespołów, tutaj masz taką możliwość - obudowa posiada bok ze szkła hartowanego. Co jeszcze model ten oferuje? Czytaj, a o wszystkim się dowiesz.

Będzie wyjątkowo chłodno...

Dwa fabrycznie zainstalowane wentylatory to oczywiście nie koniec możliwości w tym zakresie, jakie obudowa SilentiumPC Signum SG1 TG oferuje. Producent przewidział, że możesz zapragnąć chłodzenia na jeszcze wyższym poziomie, dlatego umożliwił dodanie kolejnych wentylatorów (w sumie może ich być aż osiem). Trzy zmieszczą się z przodu, dwa u góry, na ścianie tylnej - jeden, a na osłonie zasilacza kolejne dwa. Tu warto dodać, że wentylatory montowane u góry mogą mieć 120 mm, ale mogą też być większe - 140 mm. Z kolei te, które znajdą się na osłonie zasilacza, świetnie schłodzą kartę graficzną, co bywa niekiedy rzeczywiście potrzebne. Oczywiście na efektywność chłodzenia wpływa też sama dwukomorowa konstrukcja prezentowanej obudowy oraz otwarty top.

Będzie jeszcze chłodniej…

W obudowie zamontować możesz coolery o wysokości 161 mm. Istnieje też oczywiście możliwość instalacji chłodzenia wodnego, przy czym wielkość chłodnicy wynieść może 120, 240, a nawet 360 mm z przodu, na górze zaś 120 lub 240 mm. Kolejną chłodnicę zamontować możesz na tylnej ścianie SilentiumPC Signum SG1 TG, w miejscu wentylatora Sigma HP (może mieć ona 120 mm).

Obudowa zawsze w porządku

O porządek we wnętrzu SilentiumPC Signum SG1 TG zadbasz bez problemu. Pomogą Ci w tym filtry przeciwkurzowe, które znalazły się aż w trzech różnych miejscach i świetnie poradzą sobie z nieczystościami, które jak na złość zawsze próbują dostać się do środka obudów komputerowych, a gdy im się uda, nie zamierzają tego przytulnego miejsca opuszczać… Oczywiście konstrukcja dwukomorowa również pomoże Ci utrzymać ład wewnątrz, tym bardziej, że masz tu dodatkowo zatokę serwisową. Bez problemu poradzisz sobie więc zarówno z właściwym ułożeniem kabli, jak i z ułożeniem komponentów. A dzięki dodatkom w postaci opasek zaciskowych oraz zaczepów wszystko to stanie się jeszcze prostsze. Pamiętaj - bok z hartowanego szkła zobowiązuje...

Kilka dodatkowych informacji

W obudowie SilentiumPC Signum SG1 TG panel I/O znalazł się w części górnej, co sprawia, że będziesz miał dużo łatwiejszy dostęp zarówno do przycisków power czy reset, jak i do gniazd USB 3.1 Gen 1 (3.0) oraz wejścia i wyjścia audio. We wnętrzu modelu umieścić możesz dwa dyski 2,5 lub 3,5 cala oraz kolejne dwa 2,5 cala. Miejsce dodatkowe, na przykład na chłodnicę zestawu AIO zyskasz, demontując zatokę przeznaczoną na twarde dyski. Na zakończenie nie możemy nie wspomnieć o jakże ważnym szczególe: karta graficzna w tym modelu może mieć aż 325 mm.

Dane techniczne obudowy SilentiumPC Signum SG1 TG:

·         EAN: 5903018660639

·         Kod produktu: SPC230

·         Wymiary obudowy: 448×216×413 mm (Wys.×Szer.×Gł.).

·         Wymiary opakowania: 472×265×480 mm (Wys.×Szer.×Gł.).

·         Waga netto: 4,80 kg.

·         Waga brutto: 5,75 kg.

·         Standard: mITX/mATX/ATX.

·         Liczba zatok:

o   Zewnętrzne: brak

o   Wewnętrzne:

§  2 × 2,5”/3,5”

§  2 × 2,5″

·         Miejsca na karty rozszerzeń: 7

·         Maksymalna długość karty graficznej: 325 mm

·         Maksymalna wysokość układu chłodzenia CPU: 161 mm

·         System chłodzenia (2 wentylatory w komplecie, maksimum 8):

o   przód: 1 × wentylator SilentiumPC HP 120 mm (600 - 1200 obr./min)

o   tył: 1 × wentylator SilentiumPC HP 120 mm (600 - 1200 obr./min)

·         Porty, kontrolery i przyciski na panelu górnym:

o   2 × USB 3.1 Gen 1 (3.0) (podłączane wewnętrznie),

o   1 × słuchawki (HD Audio),

o   1 × mikrofon (HD Audio),

o   1 × przycisk POWER,

o   1 × przycisk RESET.

·         Zasilacz (standard ATX PS2): brak w komplecie.


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie