• Mysz Glorious PC Gaming Race Model O Glossy White

Symbol: GO-GWHITE
Brak towaru
249.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
InPost Paczkomaty 24/7 9.99
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 11
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 12
Przesyłka Kurierska 14
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 16
Dostępność 0 szt.

Glorious PC Gaming Race Model O Glossy White - wszystko w jednym

Prezentowana mysz to profesjonalny sprzęt dla równie profesjonalnych graczy (lub dla osób, które pragną nimi zostać). Mamy tu czujnik optyczny 12 000 DPI, sześć programowalnych przycisków i efektowne oświetlenie RGB. Mamy też długi i elastyczny kabel, a także bardzo niewielką wagę samej myszy - zaledwie 68 gram. Jak udało się to wszystko osiągnąć? O tym, a także o innych szczegółach dotyczących błyszczącej Model O Glossy White przeczytasz w dalszej części opisu.

Plastry miodu - nie bez powodu...

Prezentowany model ma bardzo dopracowany i niezwykle oryginalny design oraz ergonomiczną powierzchnię. Uwagę zwracają w szczególności otwory (plastry miodu) - to w dużej mierze dzięki nim producentowi udało się obniżyć wagę myszy. To także one umożliwią Ci zajrzenie do środka sprzętu i wzmocnią efekt konfigurowalnego oświetlenia RGB. Nie musimy też dodawać, że doskonale wpływają one na wentylację.

Idealna mysz na turnieje. I nie tylko.

Czujnik optyczny Pixart PWM-3360 12 000 DPI zapewnia dokładność i precyzję, tak istotne w większości gier. Tym bardziej, że poziomy możemy regulować. Mamy tu do czynienia z częstotliwością odświeżania 1000 Hz i czasem odpowiedzi 1 milisekundy, a także z akceleracją na poziomie do 50 G. Długą żywotność myszy zapewniają z kolei przełączniki Omron. Jesteś lewo czy praworęczny? W przypadku Glorious Model O Glossy White to pytanie nie ma większego sensu, jako że mysz ta przeznaczona jest i dla jednych, i dla drugich. Dodajmy do tego gładką powierzchnię, super poślizg i bardzo komfortowy, długi kabel - otrzymujemy sprzęt, który świetnie sprawdzi się na każdym turnieju, a co dopiero w warunkach domowych…

Przede wszystkim wygoda

Projektując Model O Glossy White, producent myślał przede wszystkim o wygodzie przyszłych użytkowników. Dłoń spoczywa na myszy bardzo naturalnie, co zmniejsza nacisk na palce i sprawia, że grający unika niepotrzebnych ruchów. To urządzenie stworzone do naprawdę szybkiej gry, przy czym płynny ruch zapewniony jest bez względu na powierzchnię, na jakiej mysz jest używana (no, może poza żwirem…). Kabel z kolei został opracowany tak, by gracz miał wrażenie, że używa myszy bezprzewodowej. Miał być po prostu niewyczuwalny. I taki jest.

Regulacja DPI i sześć programowalnych przycisków

Zatrzymajmy się na chwilę przy regulacji DPI. Mamy tu możliwość ustawienia aż czterech poziomów, regulowanych za pomocą przełącznika. Wstępnie ustawione wartości możemy też zmieniać dzięki oprogramowaniu. Dolna dioda LED pokaże nam aktualne ustawienia (kodowanie kolorami również zmienić możemy dzięki oprogramowaniu). W Model O Glossy White znajduje się również sześć programowalnych przycisków. Dodatkowo klikalna jest także rolka przewijania.

Oświetlenie LED RGB

Taśma LED znajduje się po bokach Model O Glossy White, ale oświetla również wnętrze myszy. To ważne, biorąc pod uwagę wspomniane już rozwiązanie z plastrami miodu - bez problemu zajrzysz do wnętrza modelu i będziesz mógł obserwować, jak pracują jego poszczególne części. Do wyboru masz 16,8 mln kolorów i dodatkowo osiem różnych efektów diod LED. Ustawień dokonasz dzięki przełącznikom myszy, jednak jeszcze większe możliwości (dodatkowe opcje) da Ci dedykowane oprogramowanie.

Dane techniczne Glorious PC Gaming Race Model O Glossy White:

 • Wymiary: ok. 128 x 59 do 66 x 26 do 37,5 mm (dł. x szer. x wys.)

 • Waga: ok. 68 g

 • Kolor: błyszczący biały

 • Rozdzielczość: max. 12 000 DPI (400, 800, 1600, 3200 ustawień wstępnych)

 • Czujnik: czujnik optyczny Pixart PWM-3360

 • Maksymalna akceleracja: 50 G

 • Maksymalna prędkość: 1 ms (opóźnienie)

 • Szybkość sygnału USB: częstotliwość odpytywania 1000 Hz

 • Klawisze: 6 (programowalne)

 • Połączenie: USB (kabel pleciony o długości 2 m)

 • Oświetlenie: diody RGB (16,8 miliona kolorów)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie