• Licencja na 1 rok dla FortiGate 80E ze wsparciem 24x7 (FC-10-00E80-950-02-12)

Symbol: FC-10-00E80-950-02-12
4729.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
Dostępność 5 szt.

Licencja na 1 rok dla FortiGate 80E - bezpieczeństwo firmowej sieci to podstawa

Ten pakiet zabezpieczeń przeznaczony jest dla urządzenia FortiGate 80E i zapewnia doskonałą ochronę firmowych danych, firmowej poczty elektronicznej i firmowej sieci w ogóle, a wszystko dzięki zaawansowanym narzędziom, takim jak m.in. program antywirusowy, program antyspamowy czy program filtrujący sieć. Zakupując licencję firma korzystać będzie dodatkowo ze wsparcia technicznego 24/7, a jeśli przytrafi się awaria urządzenia, do jej siedziby w ciągu maksymalnie 48 godzin trafi nowy, sprawny sprzęt (wysyłany z centrum serwisowego Fortinet). 

IPS, Web Filtering, Antywirus, zabezpieczenia mobilne, FortiSandbox Cloud

Szybka aktualizacja oprogramowania FortiOS, a także błyskawiczne uruchomienie zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, które chronić będą firmową sieć i programy pocztowe to główne zalety zakupienia licencji na 1 rok dla urządzenia FortiGate 80E. W pakiecie Ty i Twoja firma otrzymacie m.in. program antywirusowy, program antyspamowy, Web Filtering, IPS oraz szereg zabezpieczeń mobilnych. Ważnym dodatkiem do licencji jest również możliwość korzystania przez firmę, która ją zakupiła, z chmury FortiSandbox Cloud.

Przedłuż licencję, by nie stracić gwarancji na FortiGate 80E

Nie dopuść do tego, by Twoja firma utraciła gwarancję na urządzenie FortiGate 80E. Pamiętaj, że dzieje się tak, gdy od jego zakupu minie 12 miesięcy, a licencja nie zostanie po tym czasie przedłużona. Nie wolno też dopuszczać do przerw, a więc do tego, by przez jakiś czas licencja nie była aktywna - może się to skończyć uzupełnieniem gwarancji jedynie do sześciu miesięcy. Przedłużenie licencji dla FortiGate 80E na 1 rok ze wsparciem 24x7 (FC-10-00E80-950-02-12) musi więc nastąpić o czasie - tylko wtedy Twoja firma cieszyć się będzie wszystkimi związanymi z tym korzyściami. 

Chcesz za darmo przetestować urządzenie Fortinet? Daj nam znać!

Nie wiesz, czy urządzenie FortiGate 80E w Twojej firmie ma aktualną licencję? A może potrzebujesz pomocy w doborze sprzętu dla Twojego przedsiębiorstwa? W obu przypadkach z chęcią Ci pomożemy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. 

 

Chciałbyś samemu przetestować urządzenie Fortinet, a dopiero potem podjąć decyzję o jego zakupie dla Twojej firmy? Teraz możemy Ci je wypożyczyć - bez kosztów i bez żadnych zobowiązań. Tak, byś mógł przekonać się o jego ogromnych możliwościach i korzyściach, jakie oferuje. Daj nam znać, a dobierzemy dla Ciebie najlepszy model do testów. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie