• Licencja na 1 rok dla FortiGate 61E ze wsparciem 24x7 (FC-10-0061E-950-02-12)

Symbol: FC-10-0061E-950-02-12
3799.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
Dostępność 5 szt.

Licencja na 1 rok dla FortiGate 61E - szereg zabezpieczeń i wsparcie techniczne 24/7

Ta licencja dla urządzenia FortiGate 61E zapewnia zestaw narzędzi, które będą chronić firmową sieć i firmową pocztę e-mail przed zagrożeniami z zewnątrz (spam, ataki hakerskie, wirusy). Firma, która zdecyduje się na wykupienie licencji otrzyma ponadto dostęp do chmury i wsparcie techniczne przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Co więcej, gdyby obecne urządzenie Fortinet uległo awarii, do siedziby firmy w ciągu maksymalnie 48 godzin wysłany zostanie sprawny sprzęt (wysyłka następuje z centrum serwisowego Fortinet). 

Licencja dla FortiGate 61E - cała moc korzyści dla Twojej firmy

Licencja na 1 rok dla urządzenia FortiGate 61E to tak naprawdę jedyny sposób na to, by szybko zaktualizować oprogramowanie FortiOS. Jej wykupienie łączy się również z niemal natychmiastowym uruchomieniem wszystkich ważnych funkcji bezpieczeństwa, które będą chroniły firmowe dane i pomogą zwiększyć wydajność poczty dzięki zaawansowanemu programowi antyspamowemu. W pakiecie znalazły się również Web Filtering, Antywirus, specjalne zabezpieczenia dla urządzeń mobilnych oraz IPS. Dodatkowo korzystająca z licencji firma otrzymuje dostęp do bezpiecznej chmury FortiSandbox Cloud.

Zachowaj ciągłość licencji i ciesz się pełną gwarancją na swoje urządzenie

Przedłużenie licencji dla FortiGate 61E na 1 rok ze wsparciem 24x7 (FC-10-0061E-950-02-12) to pewność niezawodnej ochrony firmowej sieci i poczty e-mail. Warto przy tym pamiętać, że aby nie stracić gwarancji na urządzenie FortiGate 61E, licencję trzeba przedłużyć już po 12 miesiącach od jego zakupu. Nie warto z tym zwlekać, bo tylko zachowanie ciągłości zapewnia, że gwarancja zostanie uzupełniona w całości. Jakakolwiek przerwa (czas bez aktywnej licencji) może z kolei oznaczać, że gwarancja taka zostanie skrócona do 6 miesięcy. 

Skorzystaj z naszej pomocy - wybierz i przetestuj sprzęt Fortinet

Jeśli nie do końca wiesz, które z urządzeń Fortinet będzie najlepszym wyborem dla Twojej firmy - podpowiemy Ci optymalne rozwiązanie. Skorzystaj z naszej pomocy także wtedy, gdy nie jesteś pewien, czy obecna licencja na FortiGate 61E jest nadal aktualna - pomożemy Ci to sprawdzić. W tym celu skorzystaj z opcji Allegro "Pytanie do sprzedającego".

 

Pamiętaj, że teraz sprzęt Fortinet możesz przetestować - wypożyczymy Ci go bez żadnych kosztów i bez żadnych zobowiązań. Tak, byś sam mógł się przekonać, jak ogromne możliwości daje ten rodzaj zabezpieczenia firmowej sieci przed zewnętrznymi zagrożeniami. Zainteresowany? !

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie