• Licencja na 1 rok dla FortiGate 60E ze wsparciem 24x7 (FC-10-0060E-950-02-12)

Symbol: FC-10-0060E-950-02-12
2809.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
Dostępność 4 szt.

Licencja na 1 rok dla FortiGate 60E - zadbaj o bezpieczeństwo firmowej sieci

Ta licencja to sposób na kompleksową ochronę firmowej sieci, a jednocześnie przedłużenie gwarancji urządzenia FortiGate 60E. Zapewnia bezpieczeństwo, ale też wsparcie techniczne ekspertów, i to 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Co więcej, w przypadku awarii urządzenia, w ciągu zaledwie 48 godzin otrzymasz z centrum serwisowego Fortinet urządzenie nowe, które będzie stało na straży bezpieczeństwa firmowych danych i skutecznie je chroniło.

Oprogramowanie wewnętrzna (aktualizacja) + uruchomienie funkcji bezpieczeństwa

Licencja na 1 rok dla FortiGate 60E ze wsparciem 24x7 (FC-10-0060E-950-02-12) to także prosty sposób na to, by sprawnie zaktualizować wewnętrzne oprogramowanie FortiOS. Licencja uruchomi również różnego rodzaju funkcje bezpieczeństwa, takie jak chociażby Antywirus, FortiSandbox Cloud, Web Filtering i IPS, a także zarządzanie zgodnością. 

Przedłuż licencję i nie dopuść do przerwy w ciągłości

Dlaczego o przedłużeniu licencji trzeba pamiętać? Ponieważ po roku od momentu zakupu urządzenia FortiGate 60E gwarancja na nie się kończy. Co więcej, nie należy też doprowadzać do przerwy w ciągłości, jako że wówczas z kolejnej licencji gwarancja uzupełniona zostanie tylko do 6 miesięcy.

Masz problem z wyborem? Skontaktuj się z nami!

Być może nie wiesz, czy wybrany sprzęt, który znajduje się w Twojej firmie, posiada aktualną licencję. Być może nie jesteś też pewny, która licencja będzie najbardziej odpowiednia dla konkretnego urządzenia. Pomożemy Ci to sprawdzić. W tym celu skorzystaj z opcji Allegro "Pytanie do sprzedającego", - polecimy Ci najkorzystniejsze, dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania.

 

Bez żadnych zobowiązań i kosztów możesz również wypożyczyć od nas samo urządzenie FortiGate 60E i przetestować je. Przekonasz się, jakie daje możliwości i sam podejmiesz decyzję, czy warto mieć je w swojej firmie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie