• Licencja na 1 rok dla FortiGate 100E ze wsparciem 24x7 (FC-10-FG1HE-950-02-12)

Symbol: FC-10-FG1HE-950-02-12
9449.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
Dostępność 2 szt.

Licencja na 1 rok dla FortiGate 100E - skuteczna blokada sieciowych zagrożeń

Szkodliwe pobrania, próby (nierzadko udane) przejęcia firmowej witryny, dokuczliwy spam, ataki hakerskie, wirusy - to tylko wybrane zagrożenia, z którymi muszą radzić sobie przedsiębiorstwa. Licencja dla urządzenia FortiGate 100E to z kolei rozwiązanie, które zapobiegać będzie tego rodzaju problemom. Tym bardziej że wykupując ją, klient otrzymuje wsparcie 24/7 oraz gwarancję, że w przypadku awarii urządzenia, w ciągu maksymalnie 48 godzin do jego siedziby dotrze nowy sprzęt, wysłany z centrum serwisowego Fortinet.

Aktualizacja oprogramowania, funkcje bezpieczeństwa i dostęp do chmury

Przedłużenie licencji dla FortiGate 100E na 1 rok ze wsparciem 24x7 (FC-10-FG1HE-950-02-12) pozwoli Twojej firmie na aktualizację oprogramowania FortiOS. Licencja uruchomi również wiele istotnych funkcji związanych z bezpieczeństwem firmowej sieci i firmowej poczty elektronicznej. W pakiecie znajdują się m.in. program antywirusowy i antyspamowy, program do filtrowania sieci (Web Filtering), IPS, a także zabezpieczenia mobilne. Wykupując licencję, przedsiębiorstwo otrzymuje też dostęp do bezpiecznej chmury FortiSandbox Cloud.

Licencja dla FortiGate 100E - nie zapomnij o jej przedłużeniu

Przy przedłużaniu licencji trzeba pamiętać, że jest ono warunkiem utrzymania gwarancji na urządzenie FortiGate 100E - jeśli licencja nie zostanie wykupiona, sprzęt traci gwarancję po 12 miesiącach od zakupu. Równie istotne jest niedopuszczanie do przerw, a więc okresów, gdy licencja nie jest aktywna. Może to bowiem skutkować uzupełnieniem gwarancji tylko do 6 miesięcy. Przedłużenie licencji dla FortiGate 100E na 1 rok ze wsparciem 24x7 to zatem coś, o czym trzeba pamiętać.

Pomoc w wyborze urządzenia Fortinet + darmowe testowanie sprzętu 

Twoja firma posiada urządzenie FortiGate 100E, ale nie masz pewności, czy licencja na nie nadal jest aktualna? Pomożemy Ci to sprawdzić. W tym celu skorzystaj z opcji Allegro "Pytanie do sprzedającego".

 

Dopiero zastanawiasz się nad zakupem urządzenia Fortinet i nie do końca wiesz, który model najlepiej sprawdzi się w Twoim przedsiębiorstwie? Tu również możesz zdać się na nas - podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania. Co więcej, możemy za darmo i bez żadnych zobowiązań wypożyczyć Ci takie urządzenie, byś sam mógł je przetestować, a tym samym przekonać się, jakie oferuje możliwości. Właściwą decyzję podejmiesz dopiero po sprawdzeniu działania sprzętu. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie