• Licencja dla FortiGate 101F na 1 rok ze wsparciem 24x7 (FC-10-F101F-950-02-12)

Symbol: FC-10-F101F-950-02-12
20349.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
Dostępność 5 szt.

Licencja na 1 rok dla FortiGate 101F - doskonała ochrona firmowej sieci

Ochrona firmowych danych i firmowej sieci powinny być dla przedsiębiorstwa absolutnym priorytetem, jako że w ogromnym stopniu wpływają one na płynność jego funkcjonowania. By zabezpieczyć się przed atakami z zewnątrz, wirusami czy innego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, warto zakupić licencję na 1 rok dla urządzenia FortiGate 101F. Tym bardziej, że wiąże się z tym kilka istotnych udogodnień. Jednym z nich jest chociażby bardzo szybka wymiana sprzętu w sytuacji awarii (do 48 h, wysyłka z centrum serwisowego Fortinet). Drugim - wsparcie techniczne przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu, bez żadnych wyjątków. 

Co zrobić, by nie stracić gwarancji na FortiGate 101F?

Jeśli Twoja firma zakupiła urządzenie FortiGate 101F już jakiś czas temu, pamiętaj, że gdy po roku licencja nie zostanie przedłużona, wygasa również gwarancja na samo urządzenie. Licencja dla FortiGate 101F na 1 rok to nie tylko aktualizacja oprogramowania FortiOS, ale również możliwość uruchomienia zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa. Trzeba przy tym pamiętać o zachowaniu ciągłości, albowiem nieprzedłużenie licencji na czas może skutkować częściowym tylko uzupełnieniem gwarancji - do 6 miesięcy.

Aktualizacja oprogramowania, funkcje bezpieczeństwa, dostęp do chmury

Licencja dla FortiGate 101F na 1 rok ze wsparciem 24x7 to sposób na przeprowadzenie szybkiej aktualizacji oprogramowania FortiOS, a także na uruchomienie funkcji bezpieczeństwa, które zapewnią ochronę firmowej sieci i firmowej poczcie e-mail. W pakiecie licencyjnym Twoja firma otrzyma dostęp do chmury FortiSandbox Cloud, a wspomniane funkcje bezpieczeństwa obejmować będą m.in. program antyspamowy, Antywirus, Web Filtering oraz IPS. Najnowsza kategoryzacja internetowych witryn, ochrona przed atakami cybernetycznymi i złośliwemu oprogramowaniu, a także zwiększona wydajność poczty - wszystko to otrzymasz w prezentowanym pakiecie.

Pomoc w rozwiązywaniu problemów i możliwość testowania sprzętu

Być może zachodzisz w głowie, czy znajdujące się w Twojej firmie urządzenie FortiGate 101F ma aktualnie ważną licencję. Być może rozważasz też zmianę sprzętu na inny, lepiej dostosowany do specyfiki działalności Twojego przedsiębiorstwa. I w jednym, i w drugim przypadku zachęcamy do kontaktu z nami - pomożemy Ci ustalić, jak mają się sprawy dotyczące licencji i chętnie podpowiemy rozwiązania co do sprzętu chroniącego firmową sieć. 

 

Chciałbyś najpierw wypróbować urządzenie FortiGate 101F, a dopiero potem podjąć decyzję o jego zakupie? Teraz jest to możliwe! Pomożemy Ci to sprawdzić. W tym celu skorzystaj z opcji Allegro "Pytanie do sprzedającego", a my wypożyczymy Ci taki sprzęt - bez żadnych zobowiązań i bez dodatkowych kosztów. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie