• Licencja dla FortiGate 100F na 1 rok ze wsparciem 24x7 (FC-10-F100F-950-02-12)

Symbol: FC-10-F100F-950-02-12
14660.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
Dostępność 5 szt.

Licencja na 1 rok dla FortiGate 100F - mocna ochrona i wsparcie techniczne 24/7

Dzięki zaawansowanemu filtrowaniu sieci i poczty e-mail prezentowana licencja skutecznie zapobiegać będzie złośliwemu oprogramowaniu i atakom hakerskim, chroniąc tym samym firmowe dane i zapewniając płynne funkcjonowanie firmowej sieci. Wykupując licencję Twoje przedsiębiorstwo otrzyma również wsparcie techniczne w trybie 24/7. Co więcej, w przypadku awarii urządzenia FortiGate 100F w ciągu zaledwie 48 godzin otrzymasz sprawny sprzęt, wysyłany z siedziby centrum serwisowego Fortinet.

Zalety wykupienia licencji dla urządzenia FortiGate 100F

Licencja dla FortiGate 100F na 1 rok powinna zostać przedłużona, jeśli od zakupu urządzenia mija 12 miesięcy - po tym czasie gwarancja na urządzenie przestaje obowiązywać. Wykupienie licencji to nie tylko możliwość aktualizacji oprogramowania FortiOS, ale też uruchomienie ważnych dla ochrony firmowej sieci funkcji bezpieczeństwa. Ważne, by licencję przedłużyć na czas, z zachowaniem ciągłości - w przeciwnym wypadku może się zdarzyć, iż gwarancja uzupełniona zostanie tylko do 6 miesięcy.

Antywirus, antyspam, IPS, Web Filtering, FortiSandbox Cloud

Jak już wspominaliśmy, oprócz aktualizacji oprogramowania licencja dla FortiGate 100F na 1 rok ze wsparciem 24x7 (FC-10-F100F-950-02-12) umożliwia także uruchomienie szeregu funkcji bezpieczeństwa, które zapewnią ochronę firmowych danych. Antywirus, IPS, program filtrujący sieć, program antyspamowy - to tylko wybrane składowe tego rozległego pakietu ochrony. FortiGuard co godzinę przetwarza ponad 69 milionów stron internetowych, zapewniając ich najświeższą kategoryzację. Twoja firma otrzyma ponadto dostęp do chmury FortiSandbox Cloud.

Potrzebujesz pomocy? Chciałbyś przetestować urządzenie? Daj nam znać!

Twoja firma posiada urządzenie FortiGate 100F, ale masz wątpliwości co do tego, czy licencja wciąż jest aktualna? A może zastanawiasz się, czy obecne rozwiązanie jest tym optymalnym dla Twojego przedsiębiorstwa? Pomożemy Ci to sprawdzić. W tym celu skorzystaj z opcji Allegro "Pytanie do sprzedającego".

 

Jeśli Twoja firma nie ma jeszcze urządzenia FortiGate 100F, a chciałaby sprawdzić jego możliwości, teraz może wypożyczyć je od nas za darmo i - co istotne - bez żadnych zobowiązań. Decyzje o zakupie podejmiecie dopiero po przeprowadzeniu własnych testów.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie