• Cryorig QF120 Balance PWM 120mm 330~1600rpm (CR-QFA)

Symbol: CR-QFA
Brak towaru
39.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 5.5
List polecony ekonomiczny 5.5
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 7
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 8
Paczkomat (INPOST) 8
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 10
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 12
Przesyłka Kurierska 12
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 15
Dostępność 0 szt.

Wentylator Cryorig QF120 Balance PWM 120mm 330~1600rpm (CR-QFA)

Najważniejsze cechy
  • Innowacyjna wydajność chłodzenia
  • Wysoka wydajność
  • Cicha praca
  • Obniżenie temperatury radiatora procesora
  • Lepsza wentylacja wewnątrz obudowy komputera
  • Łatwy montaż

Poznaj Cryorig QF120 Balance

Wentylator komputerowy Cryorig QF120 Balance łączy w sobie technologię wlotu powietrza Quad Air Intel udowadniając, że innowacje na polu chłodzenia komputerowego nadal są możliwe. Dzięki zaawansowanej technologii projektowania seria QF łączy w sobie doskonałą wydajność przy niskim poziomie hałasu. Cryorig QF120 Balance PWM 120mm to wentylator o umiarkowanej prędkości obrotowej mieszczącej się w przedziale od 330 do 1600 obr./min. Dzięki temu wentylator ten zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy wydajnością chłodzenia, ilością obrotów na minutę i poziomem hałasu.

Ekstra wydajność dzięki Quad Air Inlet

Wentylator Cryorig Qf120 Features

Opatentowany system Quad Air Inlet opera się na czterech starannie rozmieszczonych aerodynamicznych wlotach powietrza, pozwalających na tłoczenia większej ilości powietrza przy tej samej prędkości obrotowej. W rezultacie te dodatkowe wloty powietrza pozwalają wentylatorom z serii QF na zapewnienie niższej temperatury radiatora procesora i lepszej wentylacji wewnątrz obudowy komputera. Jest to optymalny wybór dla większości użytkowników komputera. Doskonale spisze się zarówno jako chłodzenie radiatora na procesorze jak i w roli wentylatora systemowego w obudowie. Cryorig QF120 Balance PWM ma wystarczająco niskie prędkości by być praktycznie niesłyszalnym pośród innych komponentów, ale również na tyle szybkie, aby zapewnić niezbędną wydajność chłodzenia, gdy jest to potrzebne.

Milsze dla słuchu dzięki inżynierii akustycznej


1600rpm Qf120 Features Bg1

Wentylator Cryorig QF120 Balance wykorzystuje łożysko HPLN (High Precision Low Noise - Wysoka Precyzja Niski Hałas), które zapewnia stabilny i precyzyjny ruch wirnika, eliminując niepotrzebne drgania i ograniczając hałas.

Cichsza praca dzięki podkładkom antywibracyjnym


Guma Tlumiaca Drgagnia Qf120 Features Bg3

Drgania ramki wentylatora powodują niepożądane hałas. Z tego powodu wszystkie wentylatory serii QF zostały wyposażone w gumowe podkładki antywibracyjne redukujące drgania wentylatora. Podkładki antywibracyjne są już wbudowane bezpośrednio w obudowę wentylatora i nie wymagają żadnej pracy od strony użytkownika w celu instalacji.

Cryorig Qf120 Specyfikacja
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie