• Cryorig M9I Intel (CR-M9I)

Symbol: CR-M9I
Brak towaru
99.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 6
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 6
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 7
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 7.5
Paczkomat (INPOST) 8
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 8.5
Przesyłka Kurierska 12
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 15
Dostępność 0 szt.

Cryorig M9I Intel CR-M9I

Mały, lekki i wydajny

Poznaj jakość klasy wyższej w budżetowym segmencie schładzaczy procesora dzięki Cryorig M9I (Intel). To małe, lekkie i przystępne cenowo chłodzenie procesora zapewnia wydajność dostępną dotychczas jedynie w droższych konstrukcjach i to bez szukania oszczędności na jakości wykonania.

image

Zwiększona prędkość powietrza to wyższa wydajność chłodzenia

Dzięki wykorzystaniu większego wlotu powietrza oraz zwężającej się sekcji odprowadzania na żebrach radiatora w Cryorig M9 powietrze jest sprężane w celu zwiększenia jego prędkości podczas opuszczania rozpraszacza ciepła. System Jet Fin Acceleration wyprowadza gorące powietrze z systemu szybciej i bardziej efektywnie.

image

Podstawa radiatora z prawdziwej miedzianej płyty

Cryorig nigdy nie idzie na skróty i nie szuka oszczędności ukrywanych często przez inne firmy pod hucznymi hasłami typu DHT. Dlatego pomimo tego, że model M9 to jednostka budżetowa, zastosowano w nim podstawę w czystej miedzi klasy C1100. Zapewnia on najlepsze przekazywanie ciepła do otoczonych nią rurek termoprzewodzących (Heatpipe). Rozwiązanie to jest drastycznie wydajniejsze od tak zwanej technologii bezpośredniego styku (DHT).

image

Minimalna wysokość i maksymalna wydajność

Cryorig M9 to najmniejsza konstrukcja wieżowa od Cryorig. Jednak został on wykonany z tych samych, najwyższej jakości materiałów co pozostałe konstrukcje Cryorig i zastosowano w nim ten same najlepsze technologie. Nie ma tutaj żadnych dróg na skróty, oszczędności ani kompromisów jakościowych. Cryorig M9 oferuje wszystko to co najlepsze w produktach marki, zamknięte w małej formie.

image

Zero ograniczeń montażu pamięci o dowolnej wysokości

Podczas projektowania kształtu M9i kluczowe było zapewnienie maksymalnej kompatybilności z płytami głównymi oraz pamięciami RAM. Dlatego wielkość i rozmieszczenie radiatora zostało przemyślane tak, aby odsunąć go jak najdalej od sekcji pamięci i głęboko w wewnątrz strefy zwanej CPU Keep Out Zone*. W ten sposób chłodzenie to oferuje optymalną kompatybilność dla wysokich pamięci RAM zarówno dla platform zamontowanych w oparciu o rozwiązania Intel LGA115X jak i AMD. * - CPU Keep Out Zone to termin używany przez AMD i Intel dla określenia dozwolonej dla schładzacza procesora.

image

33% chłodniejszy dzięki konstrukcji typu wieża

Dzięki wykorzystaniu szeregu opatentowanych rozwiązań oraz wydajniejszego układu typu wieża rozpraszającego ciepło przenoszone z procesora za pomocą sześciu kolumn Heatpipe M9i oraz M9a znacząco przewyższa pudełkowe rozwiązania chłodzące oferowane standardowo wraz z procesorami.

image

Rozszerzony system mocowania pod płytą główną dla ochrony komputera

Cryorig M9i podobnie jak inne konstrukcje tej firmy dostarczany jest z innowacyjną płytą montowaną pod płytę główną. Jest ona podstawą systemu gwarantującego mocny i równomierny docisk procesora bez nadwyrężania płyty głównej. Płyta ta została wykonana z przemysłowego tworzywa PBT wzmocnionego włóknem szklanym. Jej sztywność zapewnia idealnie sztywność dla prawidłowego wsparcia radiatora.

image

Waga [G] 425
Ilość wentylatorów 1
Prędkość obrotowa [obr./min.] 600 - 2200
Przepływ powietrza (m3/h) 82.23
Wysokość [mm] 124.6
Szerokość [mm] 102
Głębokość [mm] 87
Materiał Niklowana miedź
Gniazdo procesora Socket 1150 Socket 1151 Socket 1155 Socket 1156
Średnica wentylatora [mm] 92
Przepływ powietrza (CFM) 48.4
Podstawa Niklowana miedź
Maksymalne TDP [W] 120
Finy Aluminium
Ilość ciepłowodów 3
Średnica ciepłowodów 6 mm
Poziom hałasu - minimalny [dBA] 26.4
Sposób montażu Wertykalny (Pionowy)
Ilość Finów 40
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie