• Cryorig H7 (CR-H7A)

Symbol: CR-H7A
Brak towaru
149.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 6
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 6
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 7
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 7.5
Paczkomat (INPOST) 8
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 8.5
Przesyłka Kurierska 12
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 15
Dostępność 0 szt.

Chłodzenie procesora Cryorig H7 (CR-H7A)

Chłodzenie procesora Cryorig H7 jest uniwersalnym modelem ze średniego przedziału cenowego. Oferuje uniwersalne wymiary, zapewniające doskonałą kompatybilność przy zachowaniu wysokiej wydajności. Jak twierdzą twórcy, dzięki wysokości wynoszącej 145 mm układ ten znajdzie zastosowanie w prawie wszystkich obudowach komputerowych mid-tower. Wysoka na swoje wymiary wydajność, umożliwia chłodzenie procesorów z TDP do 140W
Najważniejsze cechy
  • Wysoka wydajność chłodzenia procesora o TDP do 140W
  • Szybki ruch gorącego powietrza z rozpraszacza ciepła
  • Cichy i wydajny wentylator 129mm PWM
  • Szeroka kompatybilność z wysokimi pamieciami DDR
  • W zestawie wydajna pasta termoprzewodząca CP7
  • Niewielka wysokość wynosząca jedynie 145mm

Struktura plastra miodu dla większej wydajności i cichszej pracy

Cryorig H7 Plaster Miodu

Cryorig H7 podobnie jak inny schładzacze tego producenta z serii H korzysta z zalet innowacyjnego projektu wlotów powietrza do wnętrza radiatora o strukturze wzorowanej na plastrze miodu. Specjalnie opracowany kształt wlotu powietrza powoduje kompresję powietrza wtłaczanego przez wentylator. W ten sposób wedrówka poprzez jego wnętrze jest szybsza. Dodatkową korzyścią jest redukcja turbulencji, co przekłada się na redukcje hałasu generowanego przez Cryorig H7.

Jet Fin Acceleration System

Cryorig H7 Jet Fin Acceleration

Wykorzystując większe wloty powietrza z jednej strony oraz węższe wyloty po drugiej stronie, uzyskano kompresję powietrza podróżującego wewnątrz radiatora co przekłada się na jego szybszy ruch podczas opuszczania radiatora. System przyśpieszania powietrza nazwany przez producenta Jet Fin Acceleration System dba o to, aby gorące powietrze opuszczało radiator szybciej i wydajniej, redukując skutecznie temperaturę procesora.

Doskonały system redukcji turbulencji

Cryorig H7 Turbulence Reduction

Wykorzystując z przodu radiatora strukturę w kształcie plastra miodu dla wlotu powietrza, zmniejszono zawirowania powietrza i wyprostowano przepływ powietrza. Drastycznie udoskonaliło to możliwość powietrza do wydajnego przemieszczania się na całej długości radiatora i skutecznego odprowadzania ciepła.
Całą konstrukcję tworzy radiator o wadze 577 g, który jest połączony z miedzianą i niklowaną podstawą za pomocą trzech rurek cieplnych o średnicy 6 mm. Za przepływ powietrza odpowiada nowy wentylator 120 mm o nazwie QF120, który może pracować z prędkością obrotową 330 - 1600 RPM, generując przy tym 10 - 25 dBa hałasu oraz maksymalny przepływ powietrza na poziomie 49 CFM.


Schemat techniczny Cryorig H7

Cryorig H7 Wymiary

Producent chwali się, że całość powstała z duchem braku niekompatynioności z pamięciami (Zero RAM Interference). Oznacza to, że Cryorig H7 nie powinien kolidować nawet z wysokimi modułami pamięci.


Kompatybilność Cryorig H7

Cryorig H7 Mb 115x Amd
Kompatybilność Intel: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156
Kompatybilność AMD: AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, FM2+
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie