Nowa promocja MSI Dźwięk-ogra obejmuje cztery chłodzenia wodne AiO – MSI MAG Core Liquid 360R lub 360RH oraz MSI MAG Core Liquid 240R lub 240RH. Przy zakupie jednego z wymienionych produktów możesz otrzymać kartę dźwiękową Creative Sound Blaster Audigy FX lub SB X-Fi Surround Pro V3. Jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w promocji?

Teraz oprócz monitorów MSI oraz peryferii MSI promocją zostały objęte również chłodzenia AiO z serii MAG Core Liquid. Mowa o świeżych konstrukcjach - Core Liquid 360R, Core Liguid 360RH, Core Liquid 240R i Core Liquid 240RH. W zależności od wielkości chłodnicy w danym modelu liczyć możemy na różne nagrody. Jak to wygląda w szczegółach?

Szczegóły promocji

Oprócz promocji Szkoła latania MSI, dziś zadebiutowała również promocja Dźwięk-ogra. Przyznać trzeba, że MSI lubi się bawić słowami, a nagrody, adekwatnie do nazwy, zapewnią nam lepszy dźwięk w komputerze. Przy zakupie chłodzeń z serii MSI MAG Core Liquid otrzymamy bowiem karty dźwiękowe. Lecz jakie to są karty?

Karta dźwiękowa na PCI-Express Creative Sound Blaster Audigy FX to pierwsza z nagród. Charakteryzuje się systemem 5.1, obsługuje próbkowanie 24-bit 95 KHz, a także standardy EAX 3.0 i SBX Pro Studio. Kosztuje około 145 zł, a za darmo otrzymać ją możesz przy zakupie chłodzeń z radiatorem 240mm:

Drugą nagrodą jest zewnętrzna karta dźwiękowa Creative SB X-FI Surround Pro V3 Wyposażona w procesor dźwięku X-FI również oferuje taki sam system i próbkowanie dźwięku, lecz z dołączonym do zestawu pilotem posiada więcej możliwości konfiguracyjnych oraz przede wszystkim wygodę zewnętrznego rozwiązania. Jej wartość to 279 zł, a w promocji otrzymamy ją przy zakupie chłodzeń 360 mm:

Warunki promocji

Promocja potrwa do 4 października 2020 roku lub do wyczerpania zapasów. Na czas pisania artykułu w puli pozostaje jeszcze 40 zestawów Audigy FX oraz 28 zestawów X-Fi Surround Pro V3. Na jeden paragon przypada maksymalnie jeden zestaw gratisowy. Producent informuje również, że promocje nie łączą się.

MSI zastrzega 30 dni na rozpatrzenie zgłoszenia promocyjnego oraz 30 dni na wysłanie produktu. Całość jednak trwa szybciej. Standardowo aby wziąć udział w promocji należy udać się na stronę promocji oraz kliknąć przycisk “Odbierz” przy produkcie, który odpowiada naszemu zamówieniu. Następnie należy wypełnić formularz oraz przesłać dowód zakupu w postaci zdjęcia lub skanu.

Czy warto?

MSI Core Liquid to chłodzenie AiO, które wyróżnia się pod względem konstrukcyjnym. Posiada pompę w radiatorze (a nie blokopompkę) i kilka innych ciekawych rozwiązań. Znakomicie prezentuje się także jej wydajność oraz kultura pracy. Pod względem jakości produktu mamy więc do czynienia z wysokopółkowym modelem.

Jeżeli zatem szukasz ciekawego AiO z podświetleniem RGB, teraz możesz zgarnąć bardzo ciekawe Core Liquid z dodatkowym gratisem w formie karty dźwiękowej. Nie jest to tak spektakularna okazja jak wciąż aktualna promocja na obudowy, ale z pewnością zwrócą na nią uwagę osoby poszukujące wydajnego chłodzenia wodnego.


Sprawdź wszystkie MSI Core Liquid objęte promocją!


Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne na stronie MSI.