Tak dobrej promocji dawno nie było! Przy zakupie obudów od MSI można teraz odebrać nagrody, które wartością potrafią odpowiadać jej cenie! Promocją objęte są skrzynki z serii MSI MPG Sekira, MPG Gungnir, MAG Forge i MAG Vampiric.

Promocja Back to School Zmiana Budy to jedna z tych, dla których rzeczywiście warto pomyśleć o zakupie produktu… nawet gdy nie wiemy, czy go rzeczywiście potrzebujemy! Nagrody są naprawdę konkretne, a obudowy objęte promocją kosztują od 199 do 989 zł, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

MSI Promocja obudowy

Na skróty

W promocji bierze udział kilka serii obudów - Sekira, Gungnir, Forge i Vampiric. W zależności od kwoty jaką trzeba wydać za nie, różnią się one nagrodami w zestawie:

  • Obudowy MSI Sekira chłodzenie Cooler Master ML240R + podstawka MSI atlas o wartości 520 zł
  • Obudowy MSI Gungnir – mikrofon Blue Snowball ICE + podstawka MSI atlas o wartości 450 zł
  • Obudowy MSI Forge – wentylatory MSI Rainbow Pack + podstawka MSI atlas o wartości 290 zł
  • Obudowy MSI Vampiric – wentylatory MSI Rainbow Pack + podstawka MSI atlas o wartości 290 zł

Obudowy MSI Forge i Vampiric

Przy zakupie najtańszych obudów MSI Forge oraz MSI Vampiric liczyć możemy na trzypak wentylatorów RGB oraz podstawkę MSI atlas. To naprawdę solidne nagrody jak na obudowy kosztujące od 199 do 249 zł.

MSI Mag Forge 100M

Przykładowo przy zakupie MSI MAG Forge 100M, która już na starcie oferuje dobrą jakość wykonania, sporo miejsca oraz 3 wentylatory w zestawie przy cenie 199 zł otrzymujemy dodatkowy pakiet wentylatorów RGB wraz z podstawką pod kartę graficzną. Pakiet tych gadżetów praktycznie przekracza samą wartość obudowy!

Można również zakupić MSI MAG Vampiric 010M w cenie 219 zł, która pochwalić się może ciekawym wyglądem, subtelnym podświetleniem oraz pojedynczym wentylatorem. Tutaj pakiet 3 wentylatorów może się nawet bardziej przydać niż w Forge 100M. Wciąż wychodzimy na plus!


Sprawdź Obudowy MSI MAG Forge i Obudowy MSI MAG Vampiric


Obudowy MSI MPG Gungnir

Idąc dalej, robi się jeszcze ciekawiej. Przy zakupie obudów z serii Gungnir liczyć można na mikrofon Blue Snowball ICE oraz podkładkę MSI Atlas. Co ciekawe, mikrofon to istny biały kruk, niedostępny już prawie nigdzie w sprzedaży detalicznej. Cena nagród według producenta wynosi 450 zł, co również przekracza wartości większości Gungnir’ów.

MSI MPG Gungnir 110M

Warto wyróżnić tutaj model MSI MPG Gungnir 110M. Nowość od MSI, która pochwalić się może naprawdę dobrym designem, wysoką jakością wykonania, mnóstwem miejsca oraz aż czterema fabrycznymi wentylatorami, z czego trzy są podświetlane. Nie zabrakło również siatki na froncie, co powinno wspomóc wentylację. Obudowa kosztuje jedyne 349 zł, a dla porównania nowy Blue Snowball ICE dostępny jest za nieco ponad 300 zł.


Sprawdź obudowy MSI MPG Gungnir


Obudowy MSI MPG Sekira

Najdroższe w zestawieniu obudowy MPG Sekira oferują w gratisie całkiem sporo. Mowa tutaj bowiem o zestawie chłodzenia wodnego AiO Cooler Master ML240R oraz klasycznie podstawce MSI atlas. Nagrody producent wycenił na 520 zł. Obecnie dostępne są modele Sekira 500G oraz Sekira 500X. To dość potężne obudowy Midi Tower, lecz również nie najtańsze. Za 500G przyjdzie nam zapłacić 889 zł, zaś za 500X 989 zł.

MSI MPG Sekira

Niedługo na magazynie pojawią się jednak nieco mniejsze i bardziej przystępne cenowo Sekira 100R oraz Sekira 100P. Kosztujące odpowiednio 489 zł i 429 zł są również objęte promocją i powiem jedno - z takimi dodatkami mogą być naprawdę mega opłacalnym zakupem.


Sprawdź obudowy MSI MPG Sekira

Warunki promocji

Promocja trwa do 27 września 2020 roku lub do wyczerpania zapasów. Warto się pospieszyć, albowiem tak dobre promocje kończą się z reguły bardzo szybko. MSI zastrzega sobie do 30 dni roboczych na weryfikację zgłoszeń, lecz na ogół trwa to znacznie krócej. Jeden paragon upoważnia do odebrania jednego z zestawów promocyjnych.

Aby zgłosić się po nagrodę, należy wejść na stronę promocji, kliknąć przycisk “Odbierz” pod odpowiadającym naszemu zakupowi pakietem i wypełnić formularz.

Czy warto?

Takiej dobrej promocji dawno nie było. Czy warto? Jak najbardziej! Zwłaszcza, jeżeli rozglądasz się za obudową do komputera. Jeszcze raz przypominam, że warto się pospieszyć, bo pakietów promocyjnych nie jest wiele i mogą dość szybko się skończyć. ;)


Regulamin promocji dostępny tutaj: Link