Wyprzedaż przedświąteczna – duże przeceny sprzętu od Corsair

W Blackwhite.TV wystartowała przedświątaczna wyprzedaż Corsair. Jeśli szukasz prezentu dla kogoś, który zamierza zbudować lub doposażyć swój komputer, to dobrze trafiłeś! Rabaty obejmują zasilacze, obudowy, chłodzenie wodne oraz wentylatory RGB.

Przeceny na zasilacze Corsair

W Blackwhite.TV promocją przedświąteczną zostały zasilacze firmy Corsair z serii RMx. Znajdziemy tutaj rozmaite moce, od 550W do 850W. Wyróżnić warto zdecydowanie model Corsair RMx Series RM650x o mocy 650W, certyfikatem 80 Plus Gold oraz 10-letnią gwarancją za jedyne 389 zł. Warto się pospieszyć, bo zostały ostatnie sztuki!

Przeceny na chłodzenie All-in-One Corsair

Kolejną kategorią produktów są zestawy chłodzenia wodnego AiO z serii Corsair Hydro. Dostępne są trzy modele:

Przeceny na wentylatory RGB Corsair

Wśród wentylatorów RGB znalazły się Corsair LL w wersji 120 oraz 140 mm, zarówno pojedyncze, jak i w zestawie:

Obudowa Corsair 500D RGB SE Premium

Ostatnim produktem objętym promocją jest Corsair Obsidian 500D RGB SE Premium. Obudowa komputerowa z najwyższej półki wykonana z metalu oraz szkła hartowanego, z trzema fabrycznie zamontowanymi wentylatorami i mnóstwem miejsca w środku. Co istotne, to najlepsza oferta w internecie! Obsidian 500D RGB SE Premium można nabyć za jedyne 889 zł, gdzie cena bazowa wynosi 1099 zł!


Informacje o wyprzedaży

Przedświąteczna wyprzedaż Corsair potrwa do 23 grudnia, aż do wyczerpania zapasów. Warto się pospieszyć, albowiem w przypadku niektórych produktów zostały już pojedyncze sztuki!

Link do promocji: https://blackwhite.tv/category/c/saleout