Kolejna ciekawa promocja od MSI! Tym razem do zgarnięcia shakery i zestawy saszetek od Gaminate. Kup jedną z klawiatur, myszy, podkładek czy słuchawek i ciesz się unikatowym gadżetem.

Jeśli od jakiegoś czasu zastanawiasz się nad wymianą swojej wysłużonej już klawiatury, gryzonia lub też zestawu słuchawkowego to być może teraz nadeszła ku temu świetna okazja. MSI przygotowało promocję w której po wybraniu sprzętu objętego promocją i zarejestrowaniu go na stronie, otrzymujesz świetny shaker i zestaw saszetek od Gaminate.  

Produkty, dzięki którym otrzymasz shaker i trzy saszetki Gaminate: 

Po zakupie jednego z wyżej wymienionych produktów wejdź na stronę i zarejestruj się, by otrzymać zestaw gadżetów.  

MSI GH20 to świetne słuchawki stworzone dla graczy. Waga wynosząca jedynie 245 gramów to wielka wygoda dla ucha użytkownika. Za wysokiej jakości dźwięk odpowiadają 40-milimetrowe neodymowe przetworniki. Jednokierunkowy mikrofon wraz z pop-filtrem pozwala na dobrej jakości komunikację z innymi graczami podczas rozgrywki. Regulacja głośności, a nawet możliwość wyciszenia mikrofonu znajduje się w wygodnym miejscu na mini-pilocie umieszczonym na kablu. Słuchawki bez problemu podłączyć można zarówno do komputera jak i konsol takich jak Xbox, Playstation, Nintendo Switch.

Sprawdź MSI GH20

Produkty, dzięki którym otrzymasz shaker i trzydzieści saszetek Gaminate: 

Po kupnie jednego z powyższych akcesoriów wejdź na stronę i zarejestruj się, by otrzymać zestaw gadżetów.  

MSI GK30 COMBO to zestaw składający się z klawiatury MSI GK30 oraz myszy GM11. Klawiatura wyposażona została w hybrydowe przełączniki, programowalne podświetlanie RGB Mystic Light oraz wodoodporność. Żywotność przełączników sięga nawet do 12 milionów kliknięć. Specjalne podkładki antypoślizgowe chronią przed niepożądanymi ruchami i gwarantują stabilność sprzętu. W gryzoniu znajduje się sensor o rozdzielczości 5000 DPI oraz przełączniki OMRON wytrzymałe na 10 milionów kliknięć. Cały zestaw zyskuje na wyglądzie dzięki zjawiskowemu oświetleniu RGB.

Sprawdź MSI GK30 COMBO

Warunki promocji 

Kup jeden z objętych promocją akcesoriów, zarejestruj produkt na stronie producenta, a następnie czekaj na odbiór gadżetów z Gaminate. Oferta trwa do 26 września. Śpiesz się – jest ograniczona liczba promocyjnych zestawów! Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w regulaminie.