W nowej promocji MSI przy zakupie monitorów z serii Optix otrzymać można najnowszą grę Star Wars Squadrons! W przypadku niektórych modeli oprócz niej liczyć można na joystick Thrustmaster T.Flight Stick X. Jakie monitory są objęte promocją i czy warto się nią zainteresować?

Czas na kolejną promocję od MSI. Tym razem w ramach akcji Płaski czy zakrzywiony? można liczyć na tytuł, który zbiera bardzo pozytywne recenzje. Star Wars Squadrons to gra, na którą w 2020 roku czekało wielu, a teraz zgarnąć można ją całkowicie za darmo przy zakupie monitorów z serii Optix!

Szczegóły promocji

W ramach promocji Płaski czy zakrzywiony? przy zakupie wybranych monitorów MSI Optix, otrzymać można w gratisie grę Star Wars Squadrons o równowartości 148 zł lub zestaw Star Wars Squadrons oraz joystick Thrustmaster T.Flight Stick X o równowartości 240 zł.

Mamy zatem do czynienia z dwiema kategoriami. W pierwszej z nich znajdziemy takie monitory, jak:

Pula nagród z Star Wars Squadrons oraz joystickiem Thrustmaster przypada modelom z nieco wyższej półki:

Warunki promocji

Promocja potrwa do 15 listopada 2020 roku lub do wyczerpania zapasów. Warto wspomnieć o tym, że nie łączy się z innymi akcjami ze strony MSI, a weryfikacja zgłoszeń potrwać może do 30 dni roboczych (na ogół następuje to jednak znacznie szybciej).

Aby wziąć udział w akcji Płaski czy zakrzywiony? należy udać się na stronę promocji, wybrać odpowiednią opcję zgłoszenia pasującą do monitora, który kupiliśmy. Po wypełnieniu formularza oraz dołączeniu dowodu zakupu pozostaje nam oczekiwać na rozpatrzenie wniosku i wysłanie gratisu.


Regulamin promocji dostępny tutaj.