Podkładki Blizzard zadebiutowały w sklepie Blackwhite.TV. Wśród dostępnych wzorów znaleźć możesz grafiki z gier World of Warcraft, Diablo 4 oraz Diablo 2 Resurrected. Każda z nich dostępna jest w dużej wersji XL i została oficjalnie sygnowana przez producenta gry.

Zapaleni gracze World of Warcraft i koneserzy hack’n’slashy z serii Diablo – łączcie się! Mamy dla Was oficjalne podkładki pod mysz od Blizzard, dostępne w dużej wersji o wymiarach 900 x 420 mm. 9 różnych wzorów, trzy różne gry, w tym jedna wyczekiwana przez wiele osób na całym świecie – Diablo IV. Wszystko wydrukowane w wysokiej rozdzielczości na jakościowym materiale.

Podkładki z World of Warcraft

W ofercie znajdziesz cztery podkładki z grafikami z uniwersum World of Warcraft, czyli z najpopularniejszego MMO w historii gier. Do wyboru masz jeden motyw z dodatku Burning Crusade, jeden z trybu Classic oraz dwie z dodatku Shadowlands:


Fani nocnych elfów zdecydowanie powinni sprawdzić podkładkę z Illidanem. Ikoniczna postać znana jest praktycznie każdemu graczowi z tego uniwersum, chociaż historia Zdrajcy zdecydowanie należy do kontrowersyjnych. Fotos promujący pierwszy w historii serii dodatek Burning Crusade, debiutujący w 2007 roku, teraz powrócił w ramach trybu Classic.

Najmocniejszy z żywiołaków ognia, ich władca, zwany również Panem Żywiołów – Ragnaros – to kolejny dostępny motyw. Podkładka Ragnaros prezentuje scenę boss raidu (oczywiście w bardziej epickiej graficznie formie). Jeśli jesteś fanem lub fanką World of Warcraft Classic, to ten piękny art z pewnością przypadnie Tobie do gustu.


Nowy Król Lisz, który przyjął na siebie ciężar kontroli Plagi nieumarłych, to kolejna postać, której motyw trafił do zestawienia. Podkładka z Bolvarem prezentuje go w bojowym rynsztunku już po przemianie. Dla wszystkich sympatyzujących z tą postacią – sprawdźcie tę podkładkę.

Ostatnim z motywów jest Podkładka z Sylvanas. Praktycznie najbardziej rozpoznawalna postać, którą spotkać można na przestrzeni praktycznie wszystkich dodatków i która gościła także w Warcrafcie III. Jedni ją kochają, inni nienawidzą. Jeśli należysz do pierwszego grona, to może być idealna podkładka dla Ciebie. ;)

Podkładki z Diablo IV

Na tę premierę czekało wielu. Po 9 latach od debiutu trzeciej części legendarnej serii dungeon crawlerów, tudzież hack and slashy, w końcu doczekaliśmy się następcy. Trzy podkładki z Diablo IV przedstawiają dwie postaci – Lilith oraz Króla Szkieletów, a także motyw wrót prowadzących do Piekła:


Królowa Sukkubów to jeden z głównych motywów promujących czwartą odsłonę Diablo. Niepowtarzalny art z Demonicą prezentuje się naprawdę świetnie na Podkładce Lilith. Zobaczymy, jaką rolę odegra w samej grze. Warto dodać, że ta wersja podkładki została wyprodukowana w ograniczonej ilości sztuk, więc warto pospieszyć się z zakupem!


Legendarna Brama Piekieł stanowi kolejny motyw z gry Diablo IV. Podkładka Gate of Hell niewątpliwie dodaje klimatu tak dobrze znanego z całej sagi. Stanowić może świetny dodatek do twojego biurka, na którym umieścisz zarówno myszkę, jak i klawiaturę. Również ta wersja podkładki jest limitowana.


Ostatnim motywem z Diablo IV jest kolejny boss, z którym z pewnością przyjdzie nam się zmierzyć. Podkładka ze Skeleton Kingiem, stojącym na czele swojej armii, to kolejna dostępna wersja, jaka może zagościć na Twoim biurku.

Podkładki z Diablo II Resurrected

Wśród podkładek pojawiły się również dwie wersje z motywami z gry Diablo II Resurrected. Odświeżony klasyk ostatnio znów gościł na ustach wielu, a gracze mogli zachwycać się fabułą i gameplayem w lepszej odsłonie graficznej. Oto dwie podkładki z doskonale znanymi artami:


Pierwsza podkładka przedstawia legendarny wręcz motyw Prime Evil, który znany jest nie tylko fandomowi Diablo, ale praktycznie każdemu, który orientuje się w świecie gier wideo. Piękny motyw dostępny jest w edycji limitowanej w naszym sklepie.

Drugim motywem jest jeden z trzech Prime Evils. Podkładka z Mephisto prezentuje Pana Nienawiści w trakcie walki z bohaterami. Prawdziwa gratka dla fanów Lore dostępna również w edycji limitowanej.


Specyfikacja podkładek


Każda z wyżej wymienionych podkładek posiada wymiary 900 x 420 milimetrów, co klasyfikuje je jako modele XL. Taki rozmiar pozwala na swobodne rozmieszczenie myszki oraz klawiatury na powierzchni, co staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem na stanowiskach gamingowych.


Podkładka wykonana została z gładkiej tkaniny, zaś powierzchnia ślizgowa należy do kategorii “speed”, charakteryzując się minimalnym tarciem. Krawędzie podkładki są obszywane w celu zwiekszenia jej trwałości, a na spodzie znalazła się warstwa antypoślizgowa, zapobiegająca poruszaniu się podkładki w trakcie korzystania z niej.


Mamy więc do czynienia z klasycznymi podkładkami wysokiej jakości, które zdecydowanie wyróżniają się oryginalnymi artami i powstały we współpracy z Blizzardem. To jak, kupujesz?


Sprawdź dostępne podkładki Blizzard