Nowa promocja MSI w sklepie Blackwhite.TV! Tym razem przy zakupie najnowszej myszki MSI CLUTCH GM41 lub słuchawek MSI Immerse GH20 liczyć możesz na darmowe akcesoria gamingowe o wartości 64 złotych!

W sklepie Blackwhite.TV pojawiły się najnowsze produkty od MSI – ultralekka mysz CLUTCH GM41 oraz budżetowe słuchawki MSI Immerse GH20. Teraz można je kupić w specjalnej promocji „Wygraj w e-sporty”. Do zdobycia jest podkładka pod nadgarstki lub podkładka pod myszkę o równowartości aż 64 złotych!

Promocja MSI wygraj w esporty Blackwhite TV

W skrócie

Do promocji kwalifikują się dwa produkty – MSI CLUTCH GM41 oraz MSI Immerse GH20. Promocja potrwa do 7 marca 2021 roku lub do wykorzystania zapasów. Przy zakupie powyższych produktów liczyć można na:

 

MSI CLUTCH GM41

MSI CLUTCH GM41 to najnowsza propozycja od MSI. Wyróżnia się ultralekką konstrukcją o wadze zaledwie 65 gramów oraz topowymi podzespołami, takimi jak sensor Pixart PMW3389 oraz przełączniki Omron o wytrzymałości 60 milionów kliknięć. Sprzęt świetnie sprawdzi się w dynamicznych grach e-sportowych, a także podczas codziennego użytkowania. Dzięki niewielkiej wadze nie będzie męczyć dłoni podczas dłuższych sesji.

Mysz MSI Clutch GM41

W przypadku kupna najnowszej, ultralekkiej myszki MSI dla graczy, liczyć można na darmową podkładkę MSI Agility GD20. Podkładka wykonana z tkaniny o wymiarach 220 x 320 mm wyróżnia się ciekawym wzorem oraz doskonałym ślizgiem, a jej wartość oszacowana jest na 64 złote.

Sprawdź mysz MSI CLUTCH GM41

 

MSI Immerse GH20

Słuchawki MSI Immerse GH20 to budżetowa propozycja dla graczy, szukających kompletnego headsetu do gier i codziennego użytkowania. Wyposażone w neodymowe przetworniki, mikrofon jednokierunkowy oraz wytrzymałą konstrukcję ze stalowym pałąkiem stanowią idealną propozycję dla każdego, kto szuka słuchawek do gier. Kosztują zaledwie 159 złotych!

 Słuchawki headset dla graczy MSI Immerse GH20

Dodatkowo dzięki promocji w gratisie dostaniemy podkładkę pod nadgarstki MSI Vigor WR01 o wartości 64 złotych. Rewelacyjne rozwiązanie do mechanicznych klawiatur pełnowymiarowych, pozbaw ionych własnej podkładki. WR01 wykonany został z miękkiej pianki, obszyty przyjemną w dotyku tkaniną. Sprawdzi się zwłaszcza w przypadku wysokoprofilowych konstrukcji, przy których wysokie unoszenie nadgarstków może być niewygodne i z czasem męczące.

Sprawdź słuchawki MSI Immerse GH20

Warunki promocji

Standardowo, przy zakupie danego produktu objętego promocją, wystarczy udać się na stronę producenta i wypełnić formularz, dołączając również dowód zakupu. Producent zastrzega sobie 30 dni roboczych na rozpatrzenie zgłoszenia. Warto się pospieszyć, albowiem producent przewidział tylko 40 zestawów promocyjnych.

 

Kup mysz MSI GM41 | Kup słuchawki MSI Immerse GH20