Na półki naszego sklepu wjechały kolejne produkty od Sharkoon! Wśród nich myszki oraz obudowy, a także podkładki, akcesoria oraz słuchawki. Sprawdź, na co szczególnie warto zwrócić uwagę oraz jaki sprzęt polecamy!

Sharkoon to jedna z tych firm, które doskonale wiedzą jak zaoferować naprawdę unikalny produkt w swojej kategorii cenowej. Nie sposób przejść obojętnie koło takich hitów, jak chociażby Skiller SGH2 czy Purewriter RGB czyli sprzętu, który oferuje naprawdę świetne możliwości w swojej cenie.

Do sklepu Blackwhite.TV zawitały kolejne produkty, wyróżniające się nie tylko świetnym przelicznikiem ceny do jakości, ale również posiadające konstrukcję, jakiej nie znajdziesz u innych producentów. Oto przegląd nowości od Sharkoon!


Nowe obudowy

Zaczynamy od nowych obudów od Sharkoon. Na pierwszy ogień idzie naprawdę nietypowa obudowa, czyli Sharkoon REV100. Posiada ona konstrukcję odwróconą o 90 stopni i zamiast okna z lewej strony, posiada je ze strony prawej. Takie rozwiązanie jest dość unikalne, lecz powinno zadowolić tych użytkowników, którzy posiadają biurka przylegające do narożnika pokoju. Dzięki REV100 będą mogli pokazać swoje komponenty, trzymając obudowę po lewej stronie biurka! Dokładnie na takiej samej zasadzie działa Sharkoon REV220 - nieco większa siostra REV100.

Kolejnymi konstrukcjami są Sharkoon QB ONE oraz Sharkoon SHARK ZONE C10. Obydwie obudowy to modele obsługujące płyty mini-ITX, wyróżniające się kompaktowymi rozmiarami. QB ONE oraz C10 umieścić można na biurku zarówno poziomo, jak i pionowo. Posiadają one również miejsce na pełnowymiarowe karty graficzne oraz zasilacze SFX oraz ATX.

Do sklepu trafiła także kolejna odsłona obudowy z serii TG - Sharkoon TG5 Pro RGB. To model skrojony pod graczy, którzy szukają efektownej i efektywnej obudowy, posiadającej wszystkie funkcje, które powinna mieć konstrukcja Midi-Tower. Oprócz tego warto wskazać Sharkoon ELITE SHARK CA300T, czyli nieco większą obudowę Big Tower, mogącą pochwalić się mnóstwem miejsca w środku, dwóm panelom ze szkła hartowanego na bokach obudowy, świetnie rozwiązanym systemem zarządzania okablowaniem i czterema wentylatorami w zestawie.

Ostatnimi obudowami jest seria Sharkoon PURE STEEL z konstrukcjami wyposażonymi w zwykłe wentylatory oraz wentylatory ARGB. Minimalistyczna budowa oraz ustawienie zasilacza na dole to dwie istotne cechy, które wyróżniają PURE STEEL na tle konkurencji. Stworzone z myślą o moddingu obudowy posiadają odmienny sposób odprowadzania ciepła z obudowy - wtłaczanie zimnego powietrza od dołu i wytłaczanie powietrza przez wentylator na tyle oraz wentylator zasilacza.


Nowe myszki

Wśród nowych myszek znajdziemy modele droższe i tańsze, a także wersje bezprzewodowe. Tańszym modelem jest Sharkoon Shark Force PRO, który w cenie 79 zł zapewnia sensor PixArt PAW3307, przełączniki Omron oraz niebieskie podświetlenie LED. Świetnie sprawdzi się jako startowa mysz dla graczy oraz gryzoń do codziennych zastosowań.

Oprócz tego warto wyróżnić Sharkoon Skiller SGM1, nieco droższą mysz stworzoną głównie z myślą o graczach MMO i MOBA, którzy często używają wielu programowalnych przycisków. SGM1 posiada aż 5 takich klawiszy na boku, a ponadto oferuje konstrukcję z możliwością dostosowania wagi oraz sensor optyczny Pixart PMW 3336.

Przejdźmy do modelu bezprzewodowego. Sharkoon SGM3 kosztuje 199 zł i dostępny jest w czterech kolorach - czarnym, białym, szarym i zielonym. Pochwalić się może sensorem Avago ATG4090, przełącznikami Omron, wagą 150 g oraz baterią 930 mAh, która zapewnia nawet 40 godzin grania na jednym ładowaniu. W przypadku rozładowania się baterii lub chęci grania za pomocą przewodu, wystarczy go podpiąć - SGM3 pozwala na nieprzerwaną pracę przy obu trybach łączności.

Przejdźmy do modelu bezprzewodowego. Sharkoon SGM3 kosztuje 199 zł i dostępny jest w czterech kolorach - czarnym, białym, szarym i zielonym. Pochwalić się może sensorem Avago ATG4090, przełącznikami Omron, wagą 150 g oraz baterią 930 mAh, która zapewnia nawet 40 godzin grania na jednym ładowaniu. W przypadku rozładowania się baterii lub chęci grania za pomocą przewodu, wystarczy go podpiąć - SGM3 pozwala na nieprzerwaną pracę przy obu trybach łączności.


Ostatnią myszką jest Sharkoon Light2 100. Wyposażona w sensor PiArtx PMW3325 oraz przełączniki Omron waży 78 gram. To świetna propozycja dla graczy, którzy preferują nieco lżejsze myszki, ale nie chcą konstrukcji z otworami. Oprócz myszek, wśród produktów Sharkoon znalazły się podkładki Sharkoon 1337 oraz Sharkoon SGP1 w różnych rozmiarach. wśród nich każdy gracz powinien znaleźć coś dla siebie.


Słuchawki i akcesoria

Wśród nowości znalazły się słuchawki Sharkoon Skiller SGH30. Headset wyposażony w 40-milimetrowe przetworniki zapewnia wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, doskonałą jakość audio oraz mikrofonu dzięki złączu USB, szerokie możliwości konfiguracji, wygodną konstrukcję oraz podświetlenie RGB. To wszystko w niskiej cenie 149 zł.

Oprócz nowych słuchawek pojawił się również aluminiowy stojak na słuchawki Sharkoon X-Rest Alu. Oprócz niego do sklepu trafiły podpórki pod nadgarstki - materiałowa Shark Zone WR10 za jedyne 49 zł oraz wykonana ze skóry syntentycznej i pianki memory foam Elite Shark WR200. Obydwie podpórki zapewnią komfort oraz większą wygodę podczas wielu godzin spędzonych przed komputerem. 


Zobacz wszystkie nowości od Sharkoon!