MSI Zagrajmy w kolory to druga wakacyjna promocja od MSI, w skład której wchodzi większość monitorów tego producenta. W nagrodę otrzymać możemy przenośne głośniki RGB o wartości 119 lub 249 zł. Czy warto „zagrać w kolory” z MSI?

Promocja „Zagrajmy w kolory” to alternatywa dla drugiej promocji – Bądź najszybszy. W jej skład wchodzą monitory, które nie załapały się do tamtejszej puli. Nagrody są nieco skromniejsze (z uwagi na niższą cenę sprzętu), lecz części osób mogą spodobać się nawet bardziej, niż voucher na Steam.

MSI promocja zagrajmy w kolory

Co można dostać?

Opcje do wyboru są dwie – przenośny głośnik RGB Blaupunkt BT07 LED o wartości deklarowanej 119 zł lub programowalny Divoom TimeBox o wartości deklarowanej 249 zł.

Blaupunkt BT07 LED dostaniesz za zakup:

Divoom TimeBox dostaniesz za zakup:

Jak otrzymać nagrodę?

Aby odebrać nagrodę, należy udać się na stronę producenta. Tam po zakupie należy wybrać do jakiej nagrody się kwalifikujemy oraz wypełnić formularz, dołączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu. Nagroda zostanie przyznana po rozpatrzeniu wniosku, którego weryfikacja może zająć do 30 dni roboczych. Promocja trwa do 9 sierpnia 2020 roku.

Czy warto?

Po raz kolejny nie jest to jakaś spektakularna promocja, która jednoznacznie się opłaca. Jeżeli jednak myślisz o zakupie któregoś z wyżej wymienionych monitorów, dodatek w formie głośnika bluetooth z pewnością powinien Cię ucieszyć. To może być dobry moment, aby dokonać zakupu.

Szczegóły promocji możecie sprawdzić TUTAJ.