MSI Bądź najszybszy – 50 USD na Steam za zakup monitora MSI!

MSI Be Fast to nowa promocja od tego producenta, w którym za zakup monitorów MSI MAG i MPG Optix zgarnąć można voucher Steam o równowartości 50 dolarów. Jakie produkty są objęte promocją i jak z niej skorzystać?

Tym razem MSI na cel swojej promocji wzięło monitory Optix. Spora część modeli w naszej ofercie znajduje się w puli produktów, za które można zgarnąć voucher Steam 50 USD.

Jakie peryferie są objęte promocją?

Do promocji kwalifikują się monitory z serii MAG oraz MPG. Warto jednak spojrzeć dokładniej na oznaczenia. Poniżej lista wszystkich monitorów, objętych promocją.

Jak otrzymać nagrodę?

Po zakupie monitora, należy udać się na stronę producenta. Tam zalogować się lub utworzyć konto MSI, następnie zarejestrować produkt i wgrać zdjęcie lub skan dowodu zakupu z widoczną nazwą zakupionego produktu. Po sprawdzeniu i weryfikacji zgłoszenia nagroda zostanie wysłana.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2020 roku.

Czy warto?

Promocja wygląda ciekawie głównie dla osób, które myślały już wcześniej o zakupie monitora MSI Optix. Ten sprzęt, chociaż jakościowo dobry, nie należy do najtańszych, więc decyzja musi być przemyślana. 50 dolarów na Steam jednak piechotą nie chodzi, więc to dobry moment, by nabyć taki sprzęt.

Szczegóły promocji możecie sprawdzić TUTAJ.