MSI z kolejną promocją! Tym razem bonus w postaci gadżetów otrzymamy za zakup słuchawek, klawiatur, myszek, padów lub podkładek od MSI. Sprzętu objętego promocją nie brakuje, a same gadżety w postaci unikalnych koszulek, klapek, a nawet parawanu z pewnością przydadzą się na wakacje.

Była już promocja na monitory, teraz czas na peryferie! MSI znów atakuje, poszerzając arsenał produktów, za zakup których otrzymać możemy darmowe dodatki. I w odróżnieniu od poprzednich promek, tutaj nie trzeba będzie wydawać olbrzymich kwot, by się załapać!

MSI promocja Wymień sprzęt na wakacje

Co można dostać?

Pula nagród została podzielona na trzy pakiety. W tym podstawowy otrzymamy koszulkę Granko Fajne, w drugim oprócz T-shirta liczyć możemy na klapki Granko Fajne, zaś w najwyższym pakiecie znajdziemy dodatkowo parawan Granko Fajne. Ciekawe gadżety idealne na wakacje, które umilą nie tylko czas spędzony przed komputerem, ale również na wczasach.

Koszulka Granko Fajne:

Koszulka + Klapki Granko Fajne:

Koszulka + Klapki + Parawan Granko Fajne:

Jak otrzymać nagrodę?

Aby odebrać nagrodę, należy udać się na stronę producenta. Standardowo należy wybrać pakiet, jaki mamy otrzymać i zalogować się na konto MSI lub je założyć. Następnie konieczne będzie uzupełnienie formularza wraz z załączeniem dowodu zakupu. Warto uzbroić się w cierpliwość, albowiem procedura weryfikacji zgłoszenia może potrwać do 30 dni (na ogół trwa jednak znacznie krócej). Promocja trwa do 16 sierpnia 2020 roku.

Czy warto?

Jeżeli rozglądałeś/aś się za kupnem danego akcesorium MSI, które jest objęte promocją – odpowiedź jest prosta. Producent podaje, że wartość pakietów to odpowiednio 100, 160 i 260 złotych. Czy to realne ceny? Nie mnie oceniać, lecz dodatek w postaci unikalnej koszulki, klapek czy nawet parawanu zawsze cieszy. :)

Szczegóły promocji możecie sprawdzić TUTAJ.