MSI promocją objęło swoje nowe obudowy – MPG Gungnir 110R i MG Gungnir 110M. Przy zakupie jednego z tych produktów otrzymamy gadżety w postaci bluzy, klapek i parawanu MSI Granko Fajne.

MSI atakuje kolejną kategorię produktową – obudowy. Tym razem promocją objęte zostają dwa nowe modele z serii Gungnir – Gungnir 110R za 399 zł oraz Gungnir 110M za 349 zł. Do wygrania, podobnie jak w promocji na akcesoria, gadżety od MSI Granko Fajne.Co można dostać?


W zamian za zakup obudowy Gungnir 110R lub Gungnir 110M otrzymamy bluzę MSI, klapki MSI oraz Parawan. Świetne gadżety dla gracza o deklarowanej przez producenta wartości 300 zł, co stanowi lwią część ceny obydwóch obudów. Poniżej linki do produktów objętych promocją:


Jak otrzymać nagrodę?


Standardowo aby odebrać nagrodę, musimy wejść na stronę producenta. Tam klikamy przycisk „odbierz”, rejestrujemy nasz produkt oraz wypełniamy formularz, wraz z dołączeniem dowodu zakupu. Dostępne są różne rozmiary bluzy oraz różne rozmiary i kolory klapek, dlatego w zgłoszeniu warto podać informacje na ten temat.

Procedura weryfikacji potrwać może do 30 dni. Promocja trwa do 16 sierpnia 2020 roku.

Gungnir 110R i 110M

Warto wspomnieć co nieco o obudowach objętych promocją, ponieważ są to nowe konstrukcje. Prezentują się dość ciekawie. Każdy model posiada cztery wentylatory na wyposażeniu, podświetlenie RGB lub ARGB oraz praktycznie wszystkie elementy, jakie powinna posiadać obudowa.

Gungnir 110R to droższa wersja, posiadająca podświetlenie ARGB we wszystkich czterech fabrycznych wentylatorach, a także szkło hartowane na przodzie konstrukcji, z kolei Gungnir 110M posiada trzy wentylatory RGB i jeden zwykły, a także zamiast szkła na przodzie wyposażona została w półotwarty front.


Jak na produkty MSI, wycenione są całkiem sensownie i za tę cenę oferują dobrą jakość wykonania, sporo wentylatorów w standardzie oraz nietypową konstrukcję, która powinna spodobać się wielu graczom.


Czy warto?

Jeżeli rozglądałeś/aś się za kupnem danego akcesorium MSI, które jest objęte promocją – odpowiedź jest prosta. Producent podaje, że wartość pakietów to odpowiednio 100, 160 i 260 złotych. Czy to realne ceny? Nie mnie oceniać, lecz dodatek w postaci unikalnej koszulki, klapek czy nawet parawanu zawsze cieszy. :)

Szczegóły promocji możecie sprawdzić TUTAJ.