Promocje do nawet 34% w sklepie Blackwhite.TV! Wśród produktów z wyprzedaży między innymi myszki Dream Machines DM6 Holey i Holey S, biurka Atturo oraz chłodzenie wodne Alphacool Eisbaer. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Jak zapewne wiesz, w tym roku z promocjami na Black Friday było nieco trudniej. Dostępność wielu produktów jest mocno ograniczona i nie wiadomo, jak długo ta stagnacja na rynku będzie trwać. W naszej ofercie znajdziesz między innymi chłodzenie wodne, myszki, biurka oraz inne akcesoria. Here we go!

Chłodzenie wodne Alphacool

W tegorocznym Black Friday w Blackwhite.TV dostępne są trzy chłodzenia Alphacool z serii Eisbaer. Są to konkretnie modele Eisbaer Aurora 420, Aurora 360 oraz Eisbaer 420. Potężne zestawy AiO renomowanej marki to gwarancja najwyższej wydajności oraz jakość wykonania porównywalna z customowymi zestawami chłodzenia cieczą, w których zresztą Alphacool się specjalizuje.

Alphacool Eisbaer 420 to wersja bez podświetlenia RGB, z wydajną blokopompką. Co istotne, chłodzenie to można później przetransformować w pełnoprawne chłodzenie, dołączając do niego kolejną chłodnicę, blok na GPU i wiele więcej. Z radiatorem 420 mm oraz wydajnym osprzętem Eisbaer 420 poradzi sobie z najwydajniejszymi procesorami na rynku. Teraz dostępny za 549 zł po przecenie z 749 zł!

Dostępne są również nowsze chłodzenia Alphacool Aurora. Równie potężne AiO zyskało podświetlane wentylatory Aurora LUX Pro, pracujące z obrotami od 600 do 1500 RPM (140 mm w wersji 420). Radiator wykonany z miedzi, rewelacyjna pompka oraz wysoka jakość wykonania, jak na Alphacool przystało! Ceny? Również atrakcyjne - Aurora 360 kupisz za 589 zł, zaś Aurora 420 za 659 zł.

Myszki Dream Machines DM6 Holey

Wśród produktów na wyprzedaży duże zainteresowanie z pewnością wzbudzą myszki od Dream Machines. Modele DM6 Holey oraz DM6 Holey S to stosunkowo nowe urządzenia polskiej marki, która tym razem zdecydowała dołączyć się do wyścigu na rynku gryzoni z dziurami.

Dream Machines DM6 Holey to podstawowy model o wymiarach 129 x 66 x 40 mm i wadze 69 gram. Jej sercem jest sensor optyczny PixArt PMW 3360. Zamiast przełączników Omron znalazły się naprawdę dobrej jakości przełączniki Huano Blue z wytrzymałością do 20 mln kliknięć. W bocznych przyciskach zastosowano również przełączniki Huano o wytrzymałości do 3 mln kliknięć. Ile nam przyjdzie wydać za taką mysz? Niewiele, bo zaledwie 99 zł zamiast 149 zł!

Dream Machines DM6 Holey S to z kolei nieco ulepszona wersja Holey. Jedyną różnicą jest tutaj zastosowany sensor, albowiem Holey S wyposażono w jeden z najlepszych modeli na rynku - PixArt PMW 3389. Pochwalić się on może zakresem DPI od 400 do 16000, odświeżaniem 1000 Hz, edytowalnym LOD w zakresie od 1 do 3 mm oraz przyspieszeniem 7 m/s. Holey S możesz kupić w Black Friday za jedyne 129 zł (aż 60 zł taniej!). Przeczytaj więcej o myszkach DM6 Holey i DM6 Holey S.

Inne promocje

Łącznie w promocji znalazło się 25 produktów. Oprócz tych wyżej wymienionych warto wspomnieć o szerokim asortymencie biurek Atturo, które możesz teraz kupić za 50 zł taniej (przecena z 549 zł do 499 zł!). Przecenione są również obudowy MSI MPG Gungnir 100P oraz Corsair Carbide Spec-Omega, inne myszki, a także słuchawki Cougar Immersa, wentylator Fractal Design Prisma AL-14 i gimbal DJI Osmo Mobile 2.


Sprawdź wszystkie promocje na Black Friday!