Myszki z serii Holey od polskiej firmy Dream Machines są już dostępne w Blackwhite.TV! DM6 Holey i DM6 Holey S to ultralekkie, dziurawe myszy dla graczy z topowymi podzespołami w niewygórowanej cenie. Jak konkretnie prezentuje się ich specyfikacja i ile trzeba za nie zapłacić?

Dream Machines słynie z dobrze wycenionych myszek, które zyskują sympatię graczy. Modele takie jak DM1 FPS czy DM4 EVO cieszą się sporą popularnością, a do ich grona właśnie dołączyły dwa kolejne gryzonie. DM6 Holey i wersja Holey S to ultralekkie modele, które różnią się między sobą sensorami. Jak prezentuje się ich cała specyfikacja?

DM6 Holey Holey S w Blackwhite TV

Konstrukcja DM6 Holey

Konstrukcyjnie DM6 Holey oraz Holey S przypominają wiele innych ultralekkich myszek, dostępnych na rynku. Charakterystyczne otwory redukujące wagę znalazły się nie tylko na górze i bokach obudowy, ale również na spodzie myszy. Całość pokryta jest matową czarną farbą, a scroll został subtelnie podświetlony.

DM6 Holey oprócz dwóch głównych przycisków posiada także dwa boczne klawisze, klawisz zmiany DPI na górnej części obudowy, a także przycisk na scrollu. Elastyczny kabel zyskał oplot z paracordu, więc będzie bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Waga myszy to 69 gram, czyli praktycznie tyle samo, co w Glorious Model D.

DM6 Holey konstrukcja

Myszka posiada wymiary 129 x 66 x 40 mm. DM6 Holey pozostaje zatem myszą o dość uniwersalnym rozmiarze, który sprawdzić się powinien przy praktycznie każdym chwycie.

DM6 Holey - podzespoły

Jedyną różnicą między DM6 Holey i DM6 Holey S jest zastosowany sensor. Podstawowa wersja posiada PixArt PMW 3360, zaś wersja S wyposażona została w PixArt PMW 3389. Obydwa sensory zapewniają prędkość maksymalną 7 m/s, pooling rate 1000 Hz oraz LOD w zakresie od 1 do 3 mm. Pod kątem DPI Holey oferuje od 400 do 12000 DPI, zaś Holey S do 16000 DPI.

DM6 Holey PMW3360 PMW3389

Dream Machines zamiast stosować przełączniki Omron, jak robi to wiele innych producentów, zdecydowało się zastosować przełączniki Huano. Pod LPM i PPM zastosowano konkretnie Huano Blue z wytrzymałością 20 mln kliknięć, przyciski boczne zyskały modele z wytrzymałością 3 mln kliknięć, zaś pod kółkiem przewijania również znalazł się przełącznik Huano.

Producent do myszek dostarcza również oprogramowanie, za pomocą którego można zmienić poziomy DPI, dopasować LOD, przypisać przyciskom konkretne funkcje oraz dopasować podświetlenie. Do wyboru, do koloru.

DM6 Holey S oprogramowanie

Cena DM6 Holey i Holey S

Dream Machines nie zawodzi pod kątem wyceny swoich myszy. DM6 Holey i Holey S kupić możemy za mniej niż 200 zł. Za DM6 Holey przyjdzie nam zapłacić jedyne 149 zł, zaś za DM6 Holey S nieco więcej, bo 189 zł. Taka wycena sprawia, że nowe ultralekkie myszki to jedna z najlepszych opcji w swoim przedziale cenowym.


Sprawdź DM6 Holey i DM6 Holey S w sklepie!