Jak co roku, w imieniu całej ekipy sklepu Blackwhite.TV, chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Życzymy Państwu przede wszystkim spokojnych i zdrowych Świąt, spędzonych w rodzinnym gronie. Mamy nadzieję, że następny rok przyniesie sukcesy i pozwoli nam na realizację zakładanych planów. Po raz kolejny, w obliczu czwartej fali pandemii, dbajmy o siebie nawzajem.

Ciężkie czasy na rynku

Kolejny rok w obliczu pandemii pokazał nam, że dzięki technologii możemy pracować wydajniej, niekoniecznie stacjonarnie. Model hybrydowy lub pełne home office to rozwiązanie, na które dalej decyduje się część firm. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi i oprogramowaniu jesteśmy w stanie zagwarantować odpowiednią efektywność niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujemy.

Nie ustały niestety problemy z dostępnością wielu podzespołów. Rynek nieustannie mierzy się z niewystarczającą podażą, do której dołączyły problemy z wydolnością i kosztami transportu miejskiego.

Chociaż najwięcej wciąż zależy od bezpośredniej sytuacji na rynku, jako ekipa Blackwhite.TV dołożymy wszelkich starań, by w 2022 roku każdy klient mógł znaleźć wszystko, czego potrzebuje do efektywnej pracy, nauki, rozrywki i komunikacji.

Wesołych Świąt!

Ekipa Blackwhite.TV