Kolejna specjalna promocja od MSI na upalne dni. Za zakup fotela gamingowego, obudowy czy zasilacza można otrzymać specjalną lodówkę turystyczną lub wentylator, który z pewnością sprawdzi się podczas tegorocznego lata!  

Podczas grania w ulubioną grę doskwiera Ci nadmiar gorąca? A może planujesz wyjazd i chcesz mieć zawsze pod ręką schłodzony napój? Promocja „Weź to na chłodno” od MSI może na to zaradzić. Wystarczy, że zakupisz fotel gamingowy lub jeden z określonych komponentów producenta, a otrzymasz lodówkę turystyczną marki Milla Home lub wentylator od Ravanson.  

Lodówka turystyczna Milla Home MTC600G i Milla Home MTC500G

Jeśli zależy Ci na tym, aby na upalne dni posiadać taką lodówkę turystyczną, musisz zakupić jeden z produktów: 

Biorąca udział w promocji budowa MPG Sekira 100R jest typu Midi Tower. Zmieści w sobie płyty od mini-ITX po E-ATX, a także dwa dyski 2,5 i dwa 3,5 calowe. Bez problemu wejdzie także karta graficzna do 340mm i chłodzenie procesora o wysokości maksymalnej 170mm. Minimalistyczny front z widokiem na wentylatory, podświetlenie ARGB, konstrukcja ze szczotkowanego aluminium oraz kompaktowy rozmiar wyróżni obudowę na każdym biurku.  

 

Zasilacz MSI MPG A650GF o mocy 650W sprawdzi się idealnie w najnowszych komputerach, które mają być wykorzystane dla gamingu. Cechuje się certyfikatem sprawności 80 Plus Gold potwierdzającym doskonałą sprawność. Płaskie wiązki kabli pozwolą na większy porządek w obudowie. Natomiast szeroki wybór złącz umożliwia zasilanie najnowszych kart graficznych z serii RTX 300.  

 

Wentylatory Raveson

Potrzebujesz lepszej cyrkulacji powietrza w swoim pomieszczeniu? Wybierz jeden z foteli i odbierz wentylator! Produkty biorące udział w promocji: 

Gamingowy fotel MSI MAG CH120 zbudowany jest ze stalowej ramy pokrytej antykorozyjną powłoką, co pozwoli na wieloletnie użytkowanie. Za wygodę odpowiada formowana pianka, która uchroni przed bólami pleców. Podłokietniki regulowane są w czterech płaszczyznach, a cała konstrukcja umożliwia ustawianie oparcia pod kątem od 90 do 180 stopni.  Certyfikowany siłownik pneumatyczny wytrzyma obciążenie do 150kg.

Warunki promocji 

Jeśli chcesz skorzystać z promocji wystarczy wybrać produkty biorące udział w akcji, a następnie zgłosić je na stronie promocji. Weryfikacja może trwać do 30 dni roboczych. Oferta trwa od 14 czerwca do 4 lipca. Zrób to jak najszybciej – pula nagród jest ograniczona! Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji.