Cała ekipa sklepu Blackwhite.TV chciałaby złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Życzymy Państwu dużo zdrowia oraz spędzenia tych najbliższych dni wśród rodziny. Życzymy także, aby nadchodzący 2021 rok przyniósł same sukcesy i pozwolił nam wrócić do normalności, którą znaliśmy z czasów przed pandemią. Te Święta, inne niż wszystkie, niechaj będą świadectwem tego, że potrafimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości i stawić czoła wszelkim przeciwnościom losu.

To był trudny czas na rynku

W czasie globalnej pandemii technologia stała się jeszcze większym sojusznikiem. Dzięki komputerom mogliśmy szybko przenieść naszą pracę i edukację do świata wirtualnego, a dodatkowy czas wolny wykorzystać na rozwój umiejętności oraz rozrywkę. Zapotrzebowanie na sprzęt przerosło oczekiwania wielu, a problemy z zaopatrzeniem trwają już kilka dobrych miesięcy.

Mamy ogromną nadzieję, że rok 2021 przyniesie nam większą podaż na rynku. Tak wiele osób nadal czeka na podzespoły, które pozwolą zmodernizować stanowiska pracy lub stworzyć nowe maszyny od zera. W tym roku dokładaliśmy wszelkich starań, aby w sklepie Blackwhite.TV każdy klient mógł znaleźć wszystko, czego potrzebuje. Nie zamierzamy się zatrzymywać i liczymy na to, że w przyszłym roku sytuacja się poprawi.

Pozostaje nam trzymać mocno kciuki za to, abyśmy rychle mogli wrócić do normalności. Aby pandemia skończyła się jak najszybciej, aby możliwy był powrót ze świata wirtualnego do tego rzeczywistego. 


Wesołych Świąt!

Ekipa Blackwhite.TV