Z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, chcielibyśmy poświęcić chwilę, aby życzyć wszystkim naszym klientom Wesołych Świąt! Mamy nadzieję, że tegoroczny świąteczny okres wszyscy spędzimy wśród naszych rodzin, w spokoju oraz radości. Mamy również nadzieję, że zarówno ta końcówka 2022, jak i cały 2023 rok obfitować będzie u Was w hardware, który uciągnie każdy program, każdą grę i każdą ilość zakładek w przeglądarce! ?

Jako ekipa zapalonych graczy i entuzjastów nowych technologii doskonale rozumiemy znaczenie posiadania sprzętu, który spełni wszystkie nasze wymagania bez żadnych kompromisów. Dlatego staramy się i dalej będziemy się starać dostarczać szeroki wybór asortymentu, który spełni Wasze oczekiwania. Dlatego też zachęcamy do dzielenia się waszymi opiniami i odczuciami z zakupów.

Rok 2022 obfitował w liczne premiery nowej generacji procesorów i kart graficznych. Nowe podzespoły biją rekordy wydajności, zaś ilość nadchodzących premier gier sprawia, że już teraz szukamy w kalendarzach przestrzeni na ogranie chociaż niektórych tytułów. Niestety zaistniała sytuacja rynkowa związana ze spadkiem siły naszej waluty, wysoką inflację oraz ograniczoną podaż sprawiają, że ceny mocnych konfiguracji nadal pozostają bardzo duże. 

Mamy ogromną nadzieję, że w nadchodzącym roku 2023 doczekamy się lepszej sytuacji rynkowej, dzięki której każdy z nas będzie mógł spełnić swoje gamingowe i hardware’owe plany. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że dalej sklep Blackwhite.TV będzie dla Was istotnym wyborem w kwestii zakupu nowych podzespołów i peryferii.


Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Ekipa Blackwhite.TV