SPC Gear zaprezentowało swoje słuchawki nauszne Viro oraz Viro Plus. Dostępne w wersji z minijack oraz USB headsety oferują dobrą jakość dźwięku, odłączany mikrofon, elegancki wygląd oraz doskonałe wykonanie.

Polska firma po raz kolejny dostarcza produkt praktycznie kompletny, oferujący świetną jakość za niewielką cenę. Teraz możecie uzupełnić swoje stanowisko o słuchawki dla graczy, które posiadają jednak szerokie możliwości personalizacji i nic nie stoi na przeszkodzie tego, aby uczynić je jedynymi, uniwersalnymi słuchawkami.

SPRAWDŹ SPC GEAR VIRO I VIRO PLUS W SKLEPIE!


SPC Gear Viro i Viro Plus - elegancki design

SPC Gear Viro - wykonanie

Słuchawki SPC Gear Viro oraz Viro Plus od razu przykuwają wzrok swoją stonowaną, elegancką, wokółuszną konstrukcją. Ciemne materiały, wygodne nauszniki, metalowy szkielet, odpinany mikrofon oraz oplot sprawiają, że słuchawki od polskiej firmy prezentują się naprawdę elegancko.

Co istotne, pałąk wykonano z metalu, a na jego górną część nałożono specjalną piankę, którą obszyto skórą. Takie rozwiązanie sprawia, że uszkodzenie słuchawek jest praktycznie niemożliwe. Nauszniki od wewnętrznej strony zyskały dekielki ze szczotkowanego aluminium, a pady wykonano z pianki memory foam z obszyciem z eko skóry. 


SPC Gear Viro i Viro Plus headset do gier
Bogate wyposażenie

W skład słuchawek wchodzi naprawdę sporo elementów. Oprócz samego urządzenia znajdziemy również dwa osobne przewody - jeden o długości 120 cm z pilotem oraz drugi 150 cm z rozgałęzieniem na dwa osobne minijacki. Obydwa są wzmacniane oplotem, co zwiększa ich trwałość.

Miłym dodatkiem jest także zaślepka do wejścia mikrofonowego. Można ją zamontować, kiedy nie korzystamy z mikrofonu. Chroni ona tym samym wejście przed pyłem i wodą.


Jakość dźwięku

We wnętrzu słuchawek SPC Gear Viro i Viro Plus znajdziemy przetworniki o średnicy 53 mm. Zagwarantują one czysty, szczegółowy dźwięk. Zamknięcie przetworników w głębokich nausznikach wpłynęło na poszerzenie sceny muzycznej. Headset pochwalić się może również wyrazistym basem, którego odczujemy nie tylko w rozgrywce, ale również podczas słuchania muzyki.


Na wyposażeniu Viro i Viro Plus znalazł się także odpinany mikrofon, który świetnie sprawdzi się w grach wieloosobowych. Kompletny headset to doskonałe rozwiązanie nie tylko do wirtualnej rozgrywki, lecz również wideokonferencji!

SPC Gear Viro Plus - wersja z USB

Słuchawki SPC Gear Viro Plus to rozbudowana wersja propozycji polskiej marki. Pochwalić się mogą nieco innym wyposażeniem, który jeszcze bardziej zwiększa komfort korzystania z urządzenia, a także poprawia jakość dźwięku.

SPC Gear Viro Plus Karta dźwiękowa 7.1

Pierwszym dodatkiem jest karta dźwiękowa 7.1, podłączana na USB. Dzięki niej SPC Gear Viro Plus oferują wirtualny, przestrzenny dźwięk 7.1, a także oferują szersze możliwości personalizacji brzmienia w oprogramowaniu dostarczanym przez producenta.

SPC Gear Viro Plus posiadają również inną parę przewodów. Pierwszy z nich to taki sam przewód 120 cm z pilotem, drugi jednak to przewód o długości aż 270 cm i on również posiada pilota. Dodatkowo producent nie zapomniał o osobnym adapterze 20 cm z jednego minijacka na dwa.

W premierowej wersji SPC Gear Viro Plus w komplecie otrzymujemy także prezent! Aby móc łatwiej transportować słuchawki bez obaw o ich uszkodzenie lub zgubienie niektórych elementów, producent dodaje do zestawu specjalny plecak-worek, w który możemy bezpiecznie przenosić nasz sprzęt.

Słuchawki uniwersalne

SPC Gear Viro i Viro Plus stworzone zostały nie tylko po to, by świetnie sprawdzić się w grach jako kompletny headset. Dzięki odpinanemu mikrofonowi, dwóm przewodom w komplecie oraz plecakowi w wersji Plus słuchawki sprawdzą się także w codziennym użytkowaniu!

SPC Gear Viro Viro Plus uniwersalne słuchawki do gier i muzyki

Wystarczy, że słuchawki podłączymy długim przewodem bezpośrednio do komputera. Kiedy opuszczamy nasze stanowisko, odpinamy kabel oraz mikrofon ze słuchawek, a następnie podpinamy krótszy przewód. Teraz możemy łatwo podłączyć nasz sprzęt do smartfonu i cieszyć się muzyką w wysokiej jakości. Słuchawki można także podłączyć do konsol stacjonarnych, przenośnych, a także innych urządzeń elektronicznych.

SPC Gear Viro i Viro Plus - cena

Jak przystało na firmę SPC Gear, słuchawki Viro i Viro Plus nie są drogie. Ich cena wynosi mniej niż 250 zł i zależy od wersji.