MSI świętuje swoje 35-lecie! Z tej okazji oczywiście nie mogło zabraknąć produktów w promocyjnych cenach. Jeżeli szukasz chłodzenia wodnego lub fotela dla graczy - teraz może być idealny moment na zakup!

Promocją objęte są chłodzenia All-in-One z serii Core Liquid, a także fotele gamingowe MAG CH. Warto zerknąć na to, co przygotowało MSI, albowiem przeceny sięgają nawet 300 zł.

MSI MAG Core Liquid

Promocją objęte są dwa modele Core Liquid - 240R oraz 360R. Wyposażone w radiator 240 lub 360 mm z wentylatorami z podświetleniem RGB, wyróżniają się między innymi obrotową głowicą z systemem eliminacji drgań oraz pompą wbudowaną chłodnicą. Core Liquid wyróżnia również niski poziom emitowanego hałasu, który jest średnio o 10% niższy od konkurencyjnych rozwiązań.

Model Core Liquid 240R możecie kupić w niższej cenie - 399 zł zamiast 509 zł. Większy Core Liquid 360R kupisz za 489 zł zamiast 649 zł.


Sprawdź MSI MAG Core Liquid!


Fotele MSI MAG

MSI przygotowało również przeceny na swoje fotele MAG. Promocja konkretnie dotyczy:

Wśród wszystkich modeli warto wyróżnić MSI MAG CH120 I. To model z czarnym wykończeniem, który pochwalić się może dobrze wykonaną, stalową ramą. Rama z kolei pokryta jest pianką formowaną o wysokiej gęstości, która dopasowuje się do kształtu ciała. Wspomnieć należy również o takich elementach, jak zagłówek i poduszka lędźwiowa, a także podłokietniki 4D, które można dowolnie regulować w zakresie góra-dół, przód-tył, odchylenie lewo-prawo oraz przesunięcie do wnętrza i na zewnątrz.

Sprawdź fotele MSI MAG CH!