Kup produkty MSI w sklepie Blackwhite.TV i zgarnij gadżety za darmo, a także cashback! Jeżeli szukasz monitora, fotela dla graczy bądź zasilacza, sprawdź, na jakie rabaty i dodatkowe benefity możesz liczyć przy zakupie.

MSI przygotowało dla Was specjalną promocję świąteczną, w której do zgarnięcia jest cashback oraz kody na platformę Steam. Promocją objęte są wybrane monitory z serii Optix, obudowy z serii Sekira oraz wybrane modele z serii Gungnir, fotele gamingowe z serii MAG oraz zasilacze MPG.

Obudowy MSI objęte promocją

Wśród obudów nie zabrakło najwyższej serii Sekira. Topowe konstrukcje od MSI wyróżniają się sporą przestrzenią wewnątrz, dużymi możliwościami konfiguracji, świetną jakością wykonania oraz bogatym wyposażeniem startowym. W przypadku modeli 500G i 500X liczyć możemy na największy cashback, nieco mniejszy w przypadku 100P i 100R:


Oprócz serii Sekira, promocją objęte są dwa modele Gungnir – 110M oraz 110R. W ich przypadku mowa o takim samym cashbacku, jak przy niższych modelach Sekira. Warto się zainteresować tymi pozycjami, albowiem posiadają aż 4 fabrycznie zamontowane wentylatory, z czego Gungnir 110M ma dodatkowo kratkowany panel przedni.


Zasilacze MSI objęte promocją

W przypadku zasilaczy, mówimy tutaj o trzech modelach z serii MSI MPG - A650GF, A750GF oraz A850GF. Zasilacze te pochwalić się mogą certyfikatem 80+ Gold, 10 latami gwarancji, szeregiem zabezpieczeń oraz wysokiej jakości japońskimi kondensatorami ze sprawnością 105 stopni Celsjusza. Świetna propozycja dla graczy oraz osób budujących wysokowydajne komputery do pracy:

Po więcej informacji o samym sprzęcie odsyłam do wpisu - zasilacze MSI MPG w Blackwhite.TV


Fotele MSI objęte promocją

W przypadku foteli od MSI, promocją objęte zostały praktycznie wszystkie modele w asortymencie tego producenta. Wśród nich znajdziemy zarówno modele obszyte eko-skórą, jak i egzemplarze z materiałową “tapicerką”. Na uwagę zasługuje zwłaszcza MAG CH130I Fabric w ciekawej, szarej wersji kolorystycznej. Oto jak prezentują się wartości cashbacku:


Monitory MSI objęte promocją

Ostatnim segmentem są monitory. W tym przypadku mamy trzy modele monitorów z serii Optix. Mowa tutaj chociażby o MAG341CQ, czyli zakrzywionym, ultrapanoramicznym monitorze z czasem odświeżania 100 Hz i rozdzielczością UWQHD (3440 x 1440 px). Innym przykładowym modelem jest MAG272CQR, również zakrzywiony, z rozdzielczością WQHD (2560 x 1440 px) i odświeżaniem 165 Hz.

W przypadku monitorów liczyć możemy nie na cashback, ale na kody Steam:


Jak uzyskać cashback lub kod Steam?

Aby zakwalifikować się do cashbacku lub otrzymania karty podarunkowej Steam, wystarczy udać się na stronę promocji, odszukać produkt, jaki zakupiliśmy i kliknąć “Odbierz promocyjną nagrodę”. Po zarejestrowaniu produktu i pomyślnym rozpatrzeniu wniosku cashback wpłynie na wskazane konto, zaś kod Steam na wskazany adres e-mail.


Sprawdź również: Chłodzenie SilentiumPC Fortis 5 w Blackwhite.TV