Z okazji powrotu do szkół MSI przygotowało promocję w sklepie Blackwhite.TV! Wśród przecenionych produktów znajdziesz peryferia dla graczy, a przy zakupie foteli i nowej klawiatury Vigor GK71 Sonic liczyć możesz na dodatkowe gratisy. Sprawdź, co przygotowało MSI.

Promocja podzielona jest na dwie części – pierwsza pula produktów została przeceniona w sklepie internetowym, z kolei przy zakupie sprzętu z drugiej puli liczyć możesz na gratisy, które zostaną wysłane po wypełnieniu formularza na stronie MSI i przesłania dowodu zakupu. W promocji znalazło się kilka naprawdę ciekawych modeli w niskich cenach. Mowa tutaj między innymi o słuchawkach MSI Immerse GH30 V2, zasilaczach z serii MPG oraz chłodzeniu wodnym Core Liquid.Kup MSI Vigor GK71, otrzymaj podkładkę

Na promocji znalazła się nowa, pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna MSI Vigor GK71 Sonic. Oparta o autorskie przełączniki MSI Sonic Red, charakteryzujące się siłą nacisku na poziomie 35 g i liniowym skokiem. Ciekawym rozwiązaniem są również keycapy typu clear, bez mlecznego rozmazania, które kojarzyć możemy z modeli pudding. Vigor GK71 świeci więc jaśniej, zaś emitowane kolory są bardziej naturalne.

Na uwagę zasługują także klawisze multimedialne wraz z wygodnym pokrętłem głośności zlokalizowanym w prawym górnym rogu klawiatury. Samo wykonanie również nie zawodzi – panel górny Vigor GK71 wykonany został z lotniczego stopu aluminium. Wyprofilowana podstawa została wyposażona w korytka do kabli w kształcie litery X pozwala na lepsze poprowadzenie okablowania. Do zestawu dołączana jest także podpórka pod nadgarstki z miękkiej pianki, która zapamiętuje kształt ułożenia dłoni.


Przy zakupie MSI Vigor GK71 Sonic otrzymasz podkładkę MSI Agility GD70 w rozmiarze 900 x 300 mm i o równowartości 150 zł. Dzięki bardzo dużym wymiarom pomieścisz na niej zarówno myszkę, jak i nowo nabytą klawiaturę. Warto się pospieszyć, albowiem ilość gratisów jest ograniczona!

Kup klawiaturę MSI Vigor GK71


Kup fotel MSI CH 130 I, otrzymaj słuchawki DS502

Drugą pulą produktów z gratisem są fotele MSI MAG CH 130 I. Przy zakupie modelu CH 130 I Fabric lub CH 130 I Repeltek Fabric liczyć możesz na otrzymanie darmowego zestawu słuchawkowego dla graczy MSI DS502 o wartości aż 250 zł. Warto przypomnieć, że fotele z serii CH 130 to wysokopółkowe modele od MSI, wyposażone w wysokiej jakości podnośniki, wypełnienie z pianki oraz tkaninowe obszycie.

Również w tym przypadku warto pospieszyć się z zakupem, albowiem ilość promocyjnych słuchawek dołączanych do zakupu jest ograniczona.

Kup fotel CH 130 I Fabric


Kup peryferia komputerowe taniej

Kolejną pulą produktów są te dostępne bezpośrednio w sklepie w obniżonych cenach. Pełna lista prezentuje się następująco:

Warto tutaj wspomnieć o kontrolerze MSI Force GC20 V2 za 99 zł, stanowiącym świetną alternatywę dla konsolowych kontrolerów. Możemy go użyć na komputerach osobistych oraz urządzeniach wyposażonych w system Android. Triggery z symulacją akceleratora do aż 256 poziomów oraz trwałość klawiszy na poziomie 2 milionów kliknięć to rozwiązania, które powinny sprawdzić się w każdej grze.


Kup podzespoły komputerowe taniej

W innej puli znalazły się zasilacze oraz chłodzenia AiO od MSI. Wśród przecenionych modeli warto wyróżnić biały zasilacz MSI MPG A750GF White. Pochwalić się może certyfikatem 80 Plus Gold, japońskimi kondensatorami i aż 120 miesiącami gwarancji. Sama obudowa oraz okablowanie są w kolorze białym, co spodobać się może wszystkim osobom składającym zestaw złożony z białych komponentów.

W promocji znalazł się również mocniejszy model MSI A1000G, który oferuje aż 7 złącz PCI-E oraz moc 1000 wat. W przypadku modeli AiO przecenione zostały dwa urządzenia z serii MSI MAG Core Liquid – 240R oraz 280R. Na deser producent dołożył również obudowę MSI MAG Vampiric 010.

Lista przecenionych modeli: