Szukasz nowej obudowy dla swojego zestawu? A może planujesz złożenie komputera od podstaw? Teraz w sklepie Blackwhite.TV obudowy od MSI dostępne są w o wiele niższych cenach!
Budżetowe MSI Vampiric, solidnie wykonane MSI MAG Forge, a może high-endowe Sekira oraz Creator? Łącznie w promocji znalazło się aż 7 obudów MSI. Jeżeli szukasz dobrej skrzynki do swojego komputera, to może być idealna propozycja dla Ciebie!


Wśród obudów objętych promocją znajdują się:

MSI MAG Vampiric 010

Zacznijmy od modelu MAG Vampiric 010. Obudowa w formacie ATX zaoferować może nietypowy design, który do gustu przypadnie zwłaszcza graczom. Na uwagę zasługuje zwłaszcza kompaktowa forma, dzięki której cały zestaw w środku po zamontowaniu wygląda na zwarty, bez dużych obszarów z pustą przestrzenią. Warto także dodać, że w zestawie z Vampiric 010 znalazł się wentylator z podświetleniem ARGB. Dodatkowe oświetlenie zamontowano również na froncie konstrukcji.

Sprawdź MSI MAG Vampiric 010 za 229 zł!

MSI MAG Forge

Obudowy z serii MAG Forge to nowoczesne konstrukcje, wyposażone w panel przedni z siatką mesh. Dzięki niemu oraz dołączonym do zestawu wentylatorom Forge zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza bez konieczności dokupowania dodatkowych urządzeń.

Modele MAG Forge nie różnią się konstrukcyjnie między sobą. Jedynymi różnicami jest wyposażenie. Najtańsza MAG Forge 100M (do kupienia za 189 zł) posiada w zestawie 3 wentylatory RGB. MAG Forge 101M w cenie 239 zł wyposażona została w aż 4 wentylatory RGB 120 mm. MAG Forge 100R w tej samej cenie 239 zł oferuje w zestawie trzy wentylatory 120 mm, z czego dwa to modele ARGB.

Sprawdź obudowy z serii MSI MAG Forge!

MSI MPG Sekira i Creator 400M

Wśród modeli z wyższej półki, objętych promocją, znalazły się dwie obudowy z serii MPG Sekira oraz jeden model z serii Creator. To konstrukcje tworzone z myślą o wysokowydajnych komputerach, przeznaczonych do gier oraz pracy. Z pewnością zadowolą każdego użytkownika, który wymaga wysokiej jakości oraz świetnego wyposażenia.

MSI MPG Sekira 100P to model, który przypadnie do gustu osobom stroniącym od podświetlenia. Obudowa obsługuje płyty E-ATX, zapewnia mnóstwo miejsca zarówno na chłodzenie procesora (170 mm) jak i karty graficzne (340 mm), a w jej zestawie znalazły się łącznie 4 fabrycznie zamontowane wentylatory. Teraz Sekirę 100P można nabyć za 349 zł.


MSI MPG Sekira 100R konstrukcyjnie nie różni się zbyt wiele od modelu 100P. Posiada jednak w połowie przeszklony panel przedni, a także cztery wentylatory z podświetleniem RGB. A jeżeli ktoś zapyta o stabilność całej konstrukcji i jakość wykonania - mamy tutaj do czynienia ze stalową konstrukcją, aluminiowym i szklanym wykończeniem oraz wagą aż 7,9 kilograma! Cena podczas promocji wyniesie 399 zł.

Sprawdź obudowy MSI Sekira!

Ostatnim modelem jest MSI Creator 400M. Stworzona z myślą o wysokowydajnych komputerach, które służą nie tylko do rozrywki, ale również do pracy. Przedłużona konstrukcja, wsparcie dla E-ATX, miejsce na karty graficzne o długości 450 mm oraz chłodzenia procesora o wysokości 180 mm. Jej cena podczas okresu promocji wyniesie 509 zł zamiast 619 zł.

Sprawdź obudowę MSI Creator 400M!

Warunki promocji

Wszystkie obudowy objęte są promocją do 11 lipca lub do wyczerpania zapasów. Warto się pospieszyć, albowiem ilość modeli dostępnych w niższej cenie jest ograniczona!


Sprawdź wszystkie obudowy MSI!