Najnowsza promocja MSI, która pozwoli na zwrot gotówki nawet do 360zł! Kup płytę główną, chłodzenie, zasilacz obudowę lub krzesło gamingowe marki MSI i zachowaj cenne pieniądze w swojej kieszeni.

Producent ogłosił nową promocję, w której tym razem zwróci pieniądze za zakup wybranych modeli płyt głównych AMD, foteli gamingowych, zasilaczy, chłodzenia oraz obudów. Aby zdobyć cashback należy prawidłowo zarejestrować zakupiony produkt, a gotówka w niedługim czasie wróci na Twoje konto! Zbuduj lub ulepsz swój komputer, by w stu procentach sprawdził się w tym nowym roku szkolnym!  

Produkty biorące udział w promocji: 

Zasilacz MSI MPG A850GF dedykowany jest do nowoczesnych komputerów, w których istotna jest modularna konstrukcja, najwyższa klasa podzespołów i dobra sprawność energetyczna. Komponent ten posiada certyfikat 80 Plus GOLD, co oznacza sprawność na poziomie do 90%. Modularne okablowanie pozwala na łatwy montaż i ograniczenie do minimum zbędnych przewodów. Producent daje 10-letnią gwarancję.

Sprawdź MSI MPG A850GF 

 

MAG CH120 X to wygodny fotel dla każdego gracza. Stalowa konstrukcja pokryta jest formowaną pianką, co przekłada się na bardzo wysoki komfort siedzenia i podparcia. Do dyspozycji użytkownik ma odchylenie do 180 stopni oraz regulowane w czterech płaszczyznach podłokietniki i podnoszone siedzisko. Pneumatyczny podnośnik posiada certyfikat bezpieczeństwa. Kółka z poliuretanu powodują, że ruch po podłożu jest cichy i gładki.

Sprawdź MAG CH120 X 
 

MAG CORE LIQUID 240R jest cichym chłodzeniem wodnym dla wymagających użytkowników. Obrotowy blok głowicy umożliwia proste montowanie w dowolnym i wygodnym położeniu (obrót do 270 stopni). Trójfazowy silnik jest niesamowicie wytrzymały i generuje, co ważne, jedynie minimalne drgania. Umieszczona w chłodnicy pompa wpływa na redukcję hałasu. Rurki skonstruowane z trzech warstw plastiku są odporne na odparowywanie cieczy. Oko cieszy efektowne podświetlenie ARGB umieszczone na fabrycznie zamontowanym wentylatorze.

Sprawdź MAG CORE LIQUID 240R

Warunki promocji

Kup produkty objęte promocją, a następnie zarejestruj je na stronie producenta i zgarnij zwrot gotówki! Oferta trwa do 30 września. Pamiętaj tylko o tym, że udział w akcji zgłosić możesz dopiero po upływie dwóch tygodni od zakupu sprzętu.