MSI wystartowało z promocją, w której przy zakupie wybranej obudowy otrzymać można za darmo słuchawki MSI DS502 lub MSI Gaming Headset. Dodatkowo producent oferuje dodatkowe nagrody dla osób, które zdecydują się na napisanie recenzji zakupionej rzeczy. Jakie produkty są objęte promocją oraz jak otrzymać słuchawki za darmo? Wszystkiego się dowiesz w tym wpisie.

Które obudowy są objęte promocją?

W sumie większość obudów jest objęta promocją. W przypadku modeli dostępnych w naszym sklepie mowa o serii MPG Gungir (promocja z headsetem DS502) i MAG Vampiric (promocja z MSI Gaming Headset). To nowoczesne konstrukcje, wyposażone w podświetlenie RGB (modele Vampiric 010 i Gungnir 100), szkło hartowane oraz wiele innych rozwiązań. Konkretna lista wraz z cenami i linkami znajduje się na końcu wpisu.

Jak otrzymać darmowe słuchawki?

Aby otrzymać darmowe słuchawki, po zakupie należy udać się na stronę rejestracji produktu MSI i dokonać rejestracji obudowy. W tym celu konieczne będzie założenie konta i następnie potwierdzenie nabycia produktu poprzez przesłanie zdjęcia z widocznym numerem seryjnym. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, pracownicy MSI przeanalizują wniosek o przyznanie nagrody i wyślą nagrodę. Producent zastrzega sobie termin wysyłki do 8 tygodni roboczych.

Ile warte są słuchawki? W przypadku MSI DS502 to kwota rzędu 300 zł, z kolei MSI Gaming Headset to równowartość 200 zł.

Jak otrzymać dodatkowe nagrody?

Oprócz samych słuchawek, MSI pragnie uhonorować wszystkich użytkowników, którzy zdecydują się na napisanie rzetelnej i szczerej recenzji obudowy na stronie sklepu internetowego. Po przesłaniu łącza do recenzji i pozytywnym procesie akceptacji, otrzymasz kod na platformę Steam o równowartości 10 USD.

Co miesiąc najlepsze recenzje honorowane będą dodatkowym prezentem w postaci kontrolera Steelseries Stratus XL Wireless Gaming Controller o równowartości około 250 zł.

Lista obudów

Obudowy objęte promocją to:

  • MSI Mag Vampiric 010 – 239 zł
  • MSI MPG Gungnir 100P – 329 zł
  • MSI MPG Gungnir 100D – 369 zł
  • MSI MPG Gungnir 100 – 459 zł

Czy warto?

Moim zdaniem – jak najbardziej. W przypadku zakupu chociażby obudowy MSI Mag Vampiric 010 za 239 zł, zgarnąć można słuchawki o wartości 200 zł i po napisaniu recenzji dodatkowo kod Steam na 10 dolarów. To oznacza praktycznie zwrot kosztów obudowy!

Podobnie ma się sytuacja w przypadku MSI MPG Gungnir 100P za 329 zł – słuchawki o równowartości 300 zł i kod Steam na 10 dolarów również oznacza teoretycznie „darmową obudowę”.

Informacje o promocji na stronie producenta: LINK

Informacje o promocji za recenzje: LINK