MSI startuje z nową promocją! Teraz przy zakupie fotela gamingowego MSI CH130 X otrzymać możesz abonament Xbox Game Pass Ultimate o wartości 320 zł. Promocją objęty jest tylko jeden produkt, a ilość nagród jest ograniczona, więc warto się pospieszyć!

Jeżeli szukasz nowego fotela, ciekawym wyborem może okazać się najnowszy MSI CH130 X. Zwłaszcza, jeżeli weźmiemy pod uwagę możliwość zgarnięcia bonusu w postaci abonamentu Xbox Game Pass Ultimate!

MSI CH130 X

Najnowszy fotel od MSI skierowany jest do bardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują maksymalnej wygody. Pochwalić się może ramą wykonaną ze stali, a także gazowym podnośnikiem klasy 4. Dodając do tego piankę i miękkie, skórzane obicie otrzymano wygodny i wytrzymały fotel, który sprosta intensywnemu, codziennemu korzystaniu.

Nie zabrakło oczywiście poduszki pod lędźwia oraz zagłówka. CH130 X posiada również regulowane podłokietniki, a sama konstrukcja umożliwia odchylenie oparcia o 150 stopni.

Co istotne, w związku z premierą fotela MSI przygotowało specjalną promocję. Teraz po jego zakupie możesz grać w najnowsze gry ze studia Microsoft oraz wszystkie tytuły dostępne w pakiecie Xbox Game Pass Ultimate!

Warunki promocji

Aby zgłosić się po odbiór kodu, standardowo należy się udać na stronę promocji i wypełnić formularz, dodając skan lub zdjęcie dowodu zakupu. Promocja obowiązywać będzie do 26 maja lub do wyczerpania zapasów. Producent zastrzega sobie 30 dni na weryfikację zgłoszenia.


Sprawdź fotel MSI CH130 X!