Corsair iCUE LT100 to niecodzienne lampy z podświetleniem LED RGB, które urozmaicą wygląd twojego stanowiska. Jeżeli szukasz nietuzinkowego gadżetu na biurko, propozycja od Corsair może być warta polecenia.

Oświetlenie w komputerze nie wystarcza, a może to nie w Twoim stylu? Zwykłe taśmy LED nie wyglądają tak schludnie i wymagają odpowiedniego montażu? Alternatywą mogą być… wieże od Corsair. iCUE LT100 to naprawdę nietypowa propozycja dla wszystkich fanów podświetlenia RGB.


Rozświetl stanowisko z iCUE LT100

Elementem wyróżniającym iCUE LT100 jest pasek adresowanych diod RGB, który posiada 11 predefiniowanych profili podświetlenia. Umożliwia to bezproblemową obsługę wież bez konieczności podłączania ich do zewnętrznych urządzeń. Prawdziwa zabawa zaczyna się jednak po podłączeniu do komputera.


Wieże iCUE LT100 obsługują bowiem oprogramowanie Corsair iCUE, które pozwala na stworzenie rozbudowanego systemu podświetlenia, w skład którego wchodzą nie tylko elementy w zestawie komputerowym, ale również peryferia w postaci klawiatury oraz myszki, a teraz także dodatki w postaci chociażby Corsair LT100. Dzięki synchronizacji z iCUE zyskać można nieograniczone wręcz możliwości dopasowania trybu i kolorów oświetlenia do własnych potrzeb.

Uchwyt na słuchawki i możliwość rozbudowy

W zestawie z iCUE LT100 jest również uchwyt na słuchawki, który umożliwi powieszenie twojego headsetu po intensywnej rozgrywce. Ma to dwie zalety - po pierwsze niwelujesz ryzyko uszkodzeń mechanicznych, które mogłyby wyniknąć z niewłaściwego ułożenia słuchawek i ich niechcianego przesuwania. Po drugie - twoje słuchawki stanowić będą teraz nieodłączny element wyglądu całego stanowiska komputerowego.


To jednak nie wszystko. Corsair iCUE LT100 można bez problemu rozbudować o kolejne wieże. Mowa tutaj o zestawach startowych iCUE LT100, które nabyć można osobno.Sprawdź Corsair iCUE LT100