Sklep Blackwhite.TV informuje, że w związku ze świętami Bożego Narodzenia oraz okresem międzyświątecznym zmianie ulegnie harmonogram pracy. Dotyczy to przede wszystkim towarów przyjętych do wysyłki w terminach najbliższych do Bożego Narodzenia, Nowego Roku oraz Święta Trzech Króli.

Boże Narodzenie

Informujemy, że towary przyjęte do wysyłki 23 grudnia 2022 roku (piątek) będą dostarczane do odbiorców w dniu 27 grudnia 2022 roku (wtorek). W związku z intensywnym okresem świątecznym oraz międzyświątecznym czas dostawy przesyłki może ulec przedłużeniu z przyczyn niezależnych od sklepu. W przypadku opóźnień o dokładnym terminie dostawy informować będzie bezpośrednio firma zajmująca się dostawą przesyłki.

Nowy Rok

W związku z sylwestrem oraz Nowym Rokiem wypadającym w weekend, towary przyjęte do wysyłki 30 grudnia 2022 roku (piątek) będą dostarczone do odbiorców w dniu 2 stycznia 2023 roku (poniedziałek). 

Święto Trzech Króli

Z uwagi na Święto Trzech Króli towary przyjęte do wysyłki 5 stycznia 2023 roku (czwartek), będą dostarczane do odbiorców w dniu 9 stycznia 2023 roku (poniedziałek).


Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Ekipa Blackwhite.TV