Różowo mi! Myszy Glorious PC Gaming Race Model O i Model O- w wersji Matte Pink dostępne są już w przedsprzedaży! Jak się prezentują, co oferują i czy warto je kupić?

Glorious Model O- Pink

Różowa Model O i Model O-

Ten kolor docenią zapewne głównie kobiety. Co tu dużo mówić, Model O i Model O- w wersji różowej prezentują się naprawdę świetnie i idealnie pasować będą do jasnych stanowisk wraz z białymi i różowymi peryferiami. Z uwagi na nietypową barwę trzeba będzie przemyśleć, jaki kolor podświetlenia będzie pasował najlepiej. Producent na zdjęciach sugeruje podświetlenie w kolorze zbliżonym do lazurowego, wpadającego w miętę.

Specyfikacja

Glorious Model O- specyfikacja

W przypadku samej konstrukcji oraz podzespołów całość prezentuje się tak samo, jak w innych myszkach z serii Model O. Pod maską znajdziemy sensor Pixart PMW3360 z 12000 DPI, 1000 Hz pooling rate oraz LOD 0,7 mm, a także przełączniki Omron 20M z wytrzymałością 20 mln kliknięć.

Do tego dochodzi elastyczny przewód w białym oplocie, ślizgacze PTFE G-Skates o grubości 0,81 mm oraz oprogramowanie, w którym zmienić możemy nie tylko kolor podświetlenia, ale również parametry pracy i działanie poszczególnych przycisków. Przypomnieć warto, że Model O- ma wymiary 120 x 63 x 36 mm, zaś Model O – 128 x 66 x 37,5 mm.

Glorious Model O i Model O- Pink

Już dostępne w Blackwhite.TV!

Myszki Glorious Model O Pink i Model O- Pink są już dostępne w sklepie Blackwhite.TV. Warto pospieszyć się z zakupem, albowiem jest to wersja limitowana i producent nie zapowiada ponownej dostawy!

Glorious Model O O- Pink sprzedaż cena

Ceny Model O i Model O- są takie same, jak w przypadku innych wersji kolorystycznych: