Black Friday w Blackwhite.tv – na pierwszy ogień Fractal Design Prisma!

Black Friday już w tym tygodniu! Również u nas na Blackwhite.TV znajdzie się sporo dobrego sprzętu w niskich cenach. Czas podzielić się informacją o pierwszych produktach, jakie kupicie u nas w promocji. Mowa o wentylatorach Fractal Design Prisma ARGB, zarówno pojedynczo, jak i w zestawach!


Lista wszystkich wentylatorów objętych promocją

W promocji znalazły się łącznie cztery oferty – pojedyncze Fractal Design Prisma w wersji 120mm i 140mm, a także ich trójpaki. Przeceny sięgają nawet 25% względem ceny bazowej:

Wentylatory Fractal Design Prisma

Fractal Design Prisma to wentylatory z podświetleniem ARGB, dostępne w wersji 120mm i 140mm. Ich największą zaletą jest niesamowicie cicha praca. Przy 1200 RPM (obrotach na minutę) generują one hałas na poziomie zaledwie 19 dB, co w standardowej odległości od komputera jest praktycznie niesłyszalne.

Tajemnica wysokiej kultury pracy Fractal Prisma tkwi w unikalnej konstrukcji, na którą składają się wirniki ze specjalnie zbudowanymi łopatkami, a także specjalne łożysko LLS. Nie zabrakło także gumowego wykończenia, aby maksymalnie ograniczyć przenoszenie wibracji na obudowę.

Fractal Prisma pozwolą także rozświetlić wnętrze obudowy za pomocą konfigurowalnego podświetlenia ARGB. Wentylatory współpracują z systemami ASUS Aura, ASRock Polychrome, Gigabyte Fusion oraz MSI Mystic Light.

Czy warto?

Jeśli szukasz niesamowicie cichych wentylatorów z podświetleniem RGB, Fractal Design Prisma to praktycznie idealny wybór. Tym bardziej, jeśli są dostępne najtaniej w Polsce! Warto się pospieszyć, bo ilość produktów jest ograniczona, a promocja potrwa do końca tygodnia!